Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Okmanyirodaba minden esetben...

Okmanyirodaba minden esetben köteles vagyok elmenni, lakcím bejelentésre?

Figyelt kérdés

Vásároltam egy ingatlant,de nem fogok benne lakni,és lakcímkártyát sem szeretnék erre a címre.

Köszi előre is.



2017. aug. 30. 00:44
 1/5 anonim válasza:
68%
Nem kell bejelentkezned. Aényeg, hogy legyen egy címed a lakcímkártyán,ahol a hivatalos szervek megkereshetnek. (adóbev., gyorshajtás bünti...) Ha idáig is volt állandó lakcímed, akkor semmit sem kell tenned.
2017. aug. 30. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Andizsuzsi ***** válasza:
35%
Milyen lakcímet akarsz bejelenteni, ha nem ott laksz?
2017. aug. 30. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm az elsőnek a választ!
2017. aug. 30. 10:30
 4/5 Andizsuzsi ***** válasza:
59%
Pedig az első nem adott pontos választ. A lényeg ugyanis az, hogy oda legyen lakcímkártyád, ahol ténylegesen laksz. A jogszabály ugyanis ezt írja elő.
2017. aug. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
59%

Nem értem miért lettek a válaszok leszavazva....

Se nem lakóhelyed se nem tartózkodási helyed nem lesz még..

akkor miért is kellene oda bejelentkezned,attól,hogy a tiéd nem kell bejelentkezni,majd amikor oda cuccolsz akkor kell .

2017. aug. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!