Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Hegyvidéki, eldugottabb...

Hegyvidéki, eldugottabb falvakban élő fiatalok, középkorúak mit dolgoznak, érdemes ott venni házat?

Figyelt kérdés

Gondolok itt Heves és Borsod megye kisebb biztonságosabb falvaira, a hegyek között. Az ott lakó néhány fiatal és középkorú mit dolgozik, hogy élnek meg, ha megélnek? Gondolom a bejárás sem egyszerű, illetve ebben a két megyében a munkalehetőség sem sok. De pl. helyben mit lehet találni? Pl. fakitermelés, stb.?

Ti választanátok inkább egy kevesebb pénzű, de nyugisabb vidéki életet, vagy inkább több pénz, de több stressz ill. nyüzsgés, ember, kocsik, szmog...?



2017. aug. 31. 12:50
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Valószínűleg vagy közmunkások,vagy van valamilyen multi a városban és oda járnak robotolni.
2017. aug. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
87%

Lehet, hogy tévedek, de ha jól tudom, arra felé elég magas a munkanélküliség :(

Egy panzióban dolgoztam az ország másik végén, gyakran voltak borsodi vendégeink, mert hetelős munkákat vállaltak, ők mesélték, hogy nagyon kevés munkalehetőség van náluk.

Szeintem érdemes úgy házat keresni, ha valahol biztosabb a munkavállalás. Lehet a meló nyüzsgőbb városban, és lakhattok egy szomszédos kisebb faluban. (Csak egy példa)

2017. szept. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem tudom miért kell ezt hegyvidék közé korlátozni, kicsit keletebbre Szabolcsban, dimbesdombosabb síkvidéken nem ugyanaz van? mindenhol élnek egyszerűbb emberek
2017. szept. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
92%

Hasonló helyen élünk, mint amilyet leírtál, de nem az említett megyékben.

Mi programozók vagyunk a párommal és itthonról dolgozunk. Ezt csinálhatnánk tulajdonképpen akárhol is, ahol van net. Az tény, hogy általában jobban keresnek ebben a munkakörben is azok, akik bejárnak munkahelyre, de válaszolva a kérdésedre igen, nekünk megéri így, kevesebb pénz cserébe nyugisabb élet.

2017. szept. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
72%
Aggteleki vagyok pesti cégnél vagyok programozó
2018. márc. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!