Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Pesten a 18. ,20. vagy 21....

Pesten a 18. ,20. vagy 21. kerületet ajánljátok inkább?

Figyelt kérdés
Szeretnék felköltözni Pestre és azt tapasztaltam, hogy a pénzemért ezekben a kerületekben kapnék lakást. Közlekedés illetve biztonság szempontjából (sajnos késő este járnék haza sokszor) melyiket tudnátok ajánlani nekem? Előre is köszönöm!

2017. szept. 15. 13:59
 1/5 anonim ***** válasza:
94%

Mindháromnak vannak fullos, átlagos és ótvar részei. Én csepelről tudok nyilatkozni. Gondolom panelban gondolkozol te is. Felvázolnám a sorrendet.

1. Erdősor utcai ltp.(Patent nagyon, minden van helyben, tök nyugis)

2. Csillag telep+Régi Cservenka u ltp(Kossuth L.u vége) (tökátlag, normális)

3. Belváros (Na itt már van forgalom, zaj, lepra lépcsőházak, elviselhető)

4. Dunadülő (Akiket innen ismertem azoknak a FELE már herointúladagolásban meghalt)

5. Ady Endre úti ltp (C1GÁNYTELEP, így nagybetűvel)


Csepelben az a jó hogy azt hiszik mindentől távol esik, ehhez képest szerintem meg mindenhez közel van. A HÉV 15perc alatt bent van konkrétan a városban.

2017. szept. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
Csak megerősíteni tudom Kalapúr által leírtakat! Erdősor úton nőttem fel, most is van ott lakásom. Remek környék, csendes, nyugodt, sok zöld területtel.
2017. szept. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 xyasdd válasza:
48%
20. Keruletet nem ajánlom. Teli van rossz arcú polgárral es c. okkal. 18. Keruletet jónak ismrrtem mmeg meg az anno hírhedt havanna is bekes mara. Csepelen en meg pont az erdosor utcát ismertem meg Chicagonak es a dullot rendkívül jo kornyeknek, folleg h felujitottak a dunaparti darudomb környéket is. Amugy nem lenne jobb választás egy csladihaz vagy téliesített hetvegihaz? Alapból előny lenne h nincs zorgo kopogó hangoskodó szomszéd es kozoskoltseg, annyiért amennyiért lakást kapsz lehet kapni iet is.
2017. szept. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
86%

Bp 18 Imrei része csendes, olyan, mint egy kisváros, ahol kevés a Lakatos...

Egy nagy hiba: nagyon külső kerület, messze vannak a belső kerületek meg Buda.

De most rengeteg ház épül a környéken, emiatt aprózódnak a telkek...

2017. szept. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem Csepel legjobb része panellakás téren a Bajcsy-Zsilinszky utca - József Attila utca környéke (Kertváros széle).

Jó még a Szent Imre téri templommal szemben, a Posta mögötti Templom utca is.

Átellenben, a Polgármesteri Hivatal mögötti Petz Ferenc utca sem rossz.

A Csillagtelep sem rossz, de kell egy kis szerencse, hogy épp a te lépcsőházadban ne legyen egy alkoholista hülye.


Az Ady Endre úti lakótelepen, illetve a Kossuth Lajos úton a tízemeletesekben vegyes a kép, vannak ott szép lakások, rendes emberek, de helyenként, mint a rossz alma, vannak ott menőző vagy parasztkodó cigányok is. Olyan nagy gond nincs, főleg ha elkerülöd őket. Néha a rendőrség kiszáll oda, ha valami nagyobb baj van.

2018. szept. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!