Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Hogyan deríthetem ki, hogy ki...

Hogyan deríthetem ki, hogy ki az építő? Veresegyházi ingatlan.

Figyelt kérdés

Nagyon jó kis újépítésű házat találtam Veresegyházán. Az egyik legdrágább ingatlan közvetítő hírdeti, ha jól tudom akár 5% jutalék is lehet az árban. Van arra valami mód szerintetek, hogy megkerüljem őket és megtaláljam valahogy az építőt akitől így direktbe intézhetném a vételt?

Nem hiszem, hogy kizárólagos megbízásuk van, mert máshol is megtaláltam az ingatlant másik iroda által hírdetve.



2017. szept. 18. 01:15
 1/1 anonim ***** válasza:

Nincs egy tábla a ház kerítésén arról, hogy mi épül ott? Az építő cég nevével? Mert mindig kint van az építkezés alatt...

Az újépítésű ingatlanokat egyébként ingatlaniroda szokta értékesíteni, tudtommal nem közvetlenül az építő cég, hanem megbíznak vkit az értékesítéssel. Nem tudom, hogy ingatlanos nélkül megy-e.

2017. szept. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!