Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Felsőtárkány milyen hely?...

Felsőtárkány milyen hely? Milyen ott élni, milyen a közbiztonság?

Figyelt kérdés
Különböző kimutatások szerint korábban nem volt éppen a legjobb hely, de úgy hírlik, hogy a polgármester rengeteget tesz a helyért és a helybéliekért. Sok program van, és szépül a község. Mennyi igaz ebből? Vannak e balhésabb részek, balhésabb emberek, ha igen, merre? Mit kerüljünk, ha esetleg házat nézünk arra felé.

2017. szept. 19. 07:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én is szívesen mennék erre a környékre, de gondolom oka van annak hogy fele-harmad áron adják a házakat mint másutt... Eger nem túl nagy város, gondolom nincs munka, bejárás költséges, és lehet hogy elfertőződőben van az egész megye. Amíg radikálisan, minden okos eszközzel fel nem lesz lépve a c.ok ellen, addig ez így fog menni, lassan sehová nem költözik szívesen az ember miattuk.

Példát vehetne minden település némelyektől, akik nem hagyják hogy beférkőzzenek. Öreg eladandó házakat megveszik, majd vagy eladják normálisaknak, vagy ledózerolják nullára a telepgyanús helyeket, vagy ha olyan akarja megvenni, simán csak nem eladni neki és kész.

2017. szept. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát, igen sajnos kulcskérdés nálunk is a cigányhelyzet. Hihetetlen, hogy mennyi szép hely van Magyarországon, de a nagy részük élhetetlen ezek miatt. Megkérdezhetem, milyen településekre gondoltál, ahol nem engedik be őket? És lehetőleg megfizethető környék. Én csak Ceglédbercelről hallottam ezt, de ennek még nem jártam utána, pedig Budapest közelsége miatt nem lenne rossz
2017. szept. 19. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!