Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ha Budapesten lakást vennék...

Ha Budapesten lakást vennék vagy bérelnék mik a reális összegek?

Figyelt kérdés

Egy személyre,szobaszámot tekintve nappali + szoba, annál nagyobb nem szükséges. Tudom, hogy Google a barátom, nézelődöm is a neten, de hátha itt is kapok valami jó tanácsot. Tudom azt is, hogy helyszíntől függ, de mivel vidéki vagyok, viszonylag nyitott vagyok, már az is nagyban előre vinné a helyzetemet közlekedés és munka szempontjából, ha Budapesten valahol lenne lakásom vagy albérletem, kerülettől függetlenül (azért persze nem a gettóban).


Köszönöm szépen.


2017. szept. 22. 11:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Óriási a szórás, nem csak kerületenként, hanem ugyanazon kerület ugyanazon utcájában is.

Javaslom, hogy menj fel a Jófogásra, elég jól lehet szűrni, ott megláthatod magad is, hogy például egy 40nm-es lakás mettől-meddig terjed bérleti árban. Képeket is láthatsz az ingatlan állapotáról, bútorozottságról, stb. Nem lehet még csak egy átfogó képet sem felvázolni.

2017. szept. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%

Leginkább csak irreális összegeket fox látni.

Símán hirdetnek 48 nm-es felújítandó panelt 15 milláért

2017. szept. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, meg fogom nézni. És akkor egyetemisták és hasonló "sok" pénzzel rendelkezők hol keresnek lakást?
2017. szept. 22. 20:41
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ismerősökön keresztül, facebook, a már említett jófogás.


De általában úgy oldják meg a dolgot, hogy összebútoroznak egy tömegszálláson, akár egy szobába is többen, hogy csökkentsék a költségeiket.


Kérdésre is válaszolva csatlakozom elsőhöz, igen nagy a szórás, de az kijelenthető, hogy átlagban az ország magasan legdrágább része a főváros és a környéke. Különösen igaz ez a belső kerületekre, egyetemek környékére.

2017. szept. 23. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Oké, akkor már nagyjából tudom, merre induljak, köszönöm a válaszokat.
2017. szept. 23. 11:37
 6/9 anonim ***** válasza:
74%

Jobb lakótelepen egy 48 négyzetméteres panel inkább már 20 milla... pl. Kelenföld.


Vásárolni szerintem Bp-en garzont min.15 milla körül tudsz, bérelni havi 80-100 ezer egy pici garzon, ha szerencséd van és nincsenek tul nagy igényeid.

2017. szept. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát ez sajnálatos. Van egy lakásom, amit kiadok, de nem a városban, ott havi 80-ért bérelik. Gondoltam, hátha kijövök annak a bérleti díjából úgy, hogy még kicsit hozzáteszek.
2017. szept. 23. 19:50
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát kijössz, 80-tól indulnak a bérleti díjak Budapesten.
2017. szept. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Oké, akkor azért van remény. :)
2017. szept. 24. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!