Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Csak én érzem ennyire drágának...

Csak én érzem ennyire drágának a lakásokat vagy tényleg azok?

Figyelt kérdés
Már 2 éve keresek lakást, egy 50 négyzetméteres felújítandó kétszobás lakásra tudnék adni 23 milliót készpénzben, lehetőleg Újlipótvárosban, és nem tudok venni... Kinek van harminc misije egy utcai nézetű, liftes, emeleti lakásra?

2017. szept. 22. 20:45
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
92%
Ha kicsit engednél az igényeidből, és hajlandó vagy kijjebb jönni Újlipótvárosból, akkor azért ennyiért már találsz Angyalföldön felújítandót. Mi vonz ennyire a belvárosban?
2017. szept. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
költözz ennyi pénzért az Angyalföldre te.
2017. szept. 22. 20:57
 3/28 anonim ***** válasza:
57%
18 millióért újépítésű, 140 nm-es, 3 szoba+nappalis kertes házat vettem. Ne ragaszkodj ennyire egy bizonyos helyhez.
2017. szept. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Senki se válaszol a kérdésemre :D
2017. szept. 22. 21:02
 5/28 anonim ***** válasza:
94%

"Csak én érzem ennyire drágának a lakásokat vagy tényleg azok?"


Neked drága. Van, akinek ez aprópénz. Van, akinek 3 millája sincs egy lakásra. Mindenki más anyagi helyzetben van. Ezért nem élnek egyformán az emberek.


"Kinek van harminc misije egy utcai nézetű, liftes, emeleti lakásra?"


Neked nincs. Nekem sincs. De pl. Orbán Viktornak biztosan lenne, de ő nem költözne egy szakadt 30 millás proli kis kulipintyóba.


Tessék, válaszoltam a kérdésedre.

2017. szept. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Ez nem válasz volt, hanem egy tipikus proli válasza.
2017. szept. 22. 21:11
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Nekem már nem kell költöznöm Angyalföldre, mert itt lakom. Nem ragaszkodom a koszos, büdös Újlipótvároshoz, helyette a kertvárosi csendes, nyugodt környéket választottam.

Ha nem értékeled a jó szándékú választ, akkor kérdést sem muszáj kiírnod. Kicsit frusztráltnak tűnsz...

2017. szept. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Persze, hogy az vagyok. Mert nem hiszem el, hogy ekkora nagy lenne a kereslet még egy ilyen putris felújítandó fosra is, hogy ennyit kérjenek érte... Elhiszem viszont azt, hogy most mindenki fityre-botra veszi fel a hitelt. De nem tanulnak az emberek abból, hogy amire nincs pénzed ne vedd meg. És szerintem igenis tisztességes ár lenne ez egy ilyen lakásért, ugyanis többet nem ér...
2017. szept. 22. 21:21
 9/28 anonim ***** válasza:
2017. szept. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen utolso, hogy vetted a faradtsagot a keresgelesre, de ezek azok a lakasok amikért 12 milliot adnék max...
2017. szept. 22. 21:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!