Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Milyem 8. kerületi rész?...

Milyem 8. kerületi rész? Egyes villamos vélemények?

Figyelt kérdés

Barátommal kinnt élünk most Szlovákiában. Fel fogunk költözni Budapestre. 14 éves koromig én Budapesten laktam, a Hungária körúton. Akkor sem volt annyira jó környék(finoman szólva). Most 19 éves vagyok, az elmúlt 4 évben nem jártam Budapesten. Azt szeretném kérdezni,hogy tudom, hogy hős utca 10.kerületi része nagyon gettós. De mi a helyzet a 8.kerületi részével? Google térképen jónak tűnik, de mivel ott van a túl oldalon a "gettó", vannak fenntartásaim. Barátom szerint az a része már jó. A hungáriához közelebb eső részén az utcának egy új házban lenne egy jó lakás, amit távoli rokonoktól bérelnénk, magyarul megkapnánk majdnem ingyen. Nem ott szeretnénk leélni az életünket, de a kérdésem az hogy 19 éves lánynak és 20 éves fiúnak, ahol a lány 4 éve nem volt Pesten, a fiú meg kb soha, mennyire beválalható a környék? Egyes villamos milyen? A drogosok átjönnek a 10.kerületi részről? Köszönöm elölre is a tapasztalatokat, véleményeket.

19/L


2017. okt. 2. 22:04
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
74%
Rovid leszek: NE!!!!
2017. okt. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
78%

dehogy jönnek át, ne parázz.

Attól függ, hogy szlovákiából honnan jöttök.

Ha kis városból, és szerettek bulizni, akkor jó pörgés bp.

No para!

2017. okt. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
50%
8ker eleve a legrosszabb kerület. 1-es villamos meg mostanában hírekben sokszor benne volt. Kutyát lazán lerugtak a gazdája mellől idegenek ok nélkül, egy nőt elkezdtek ütni ok nélkül, meg drogosokat kapcsolnak le. 2-es nem tudom miről beszél de én inkább nem mennék.
2017. okt. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 xswerdy ***** válasza:
36%
a 8. ker Hungária környéki része nem rossz. Az 1. villamos alapvetően jó. Mondjuk pont a Hős u. megállóban szállnak le fel mindenféle emberek.
2017. okt. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Kassán lakubk barátommal. De kertvárosias, csendesebb részén a városnak. Már nagyon várom hogy felköltözzünk budapestre. Csak nem tudom h a legjobb választás lesz e a hős utca, vagy inkább várjunk és gyűjtsünk még egy kicsit...
2017. okt. 3. 16:34
 6/27 anonim ***** válasza:
0%
Hat egy kisvarosbol a Hos utcaba koltozni eleg nagy sokk lenne, de ti tudjatok. Azt latom hogy a negativ hozzaszolasok nem igazan vettek el a kedvedet, csak nehogy siras legyen a vege...
2017. okt. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Őszintén szólva nagyon be vagyok tojva a rossz hìrétől. De nagyon szeretnék már felköltözni Budapestre. Írtam hogy nagyon olcsó lenne, de ha tényleg ennnyire nem ajánljátok, megmondom a barátomnak, hogy gyűjtsünk még arra a lakásra, kibírjuk mét egy kicsit

Köszi a válaszokat

2017. okt. 3. 20:11
 8/27 anonim ***** válasza:
50%

lakast akartok vasarolni a 8. keruletben a hungaria korut menten?

jol ertelmezem a kerdest?

ha igy van felejsd el

olcsoak mert olyan is az a resz... kocsival is veszelyes, ellophatjak, megkarcoljak stb. tomegkozlekedessel egyenesen kozveszelyes

2017. okt. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 moonskin válasza:
50%
Nagyon ne, tapasztalat. Hungária krt se.
2017. okt. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
67%

Jézusom! Most kerültem ehhez a kérdéshez... Válaszolók, ti ismeritek a Százados negyedet? Én ott nőttem fel. Nyugalmas, fiatalokkal teli, teljesen biztonságos környék, éjjel is lehet egyedül mászkálni nőként.

Simán a nem elit, de jobb budai kerületekkel érzem egy szinten a közbiztonságot.

2017. nov. 27. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!