Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Dunántúlra érdemes még elköltö...

Dunántúlra érdemes még elköltözni vagy már ott se olyan rózsás a helyzet mint azt beállítják?

Figyelt kérdés

Munkalehetőség szempontjából érdekelne, de nem a szalag, meg gyári munkára gondolok, az mindenütt adott...

Keletről érdemes-e Nyugatra költözni az ismeretlenbe, ismerős nélkül, kezdőtőkével? Család viszont maradna itt (szülők, testvér stb.), ti akkor is mennétek?


2017. okt. 3. 12:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Mit akarsz dolgozni?
2017. okt. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem az a kérdés, általánosságban. Miért kíváncsi rögtön mindenki arra hogy mit dolgozna vagy mi a végzettsége a másiknak. Ennyire releváns?
2017. okt. 3. 12:53
 3/9 anonim ***** válasza:
Mert ha gyárban nem akarsz dolgozni ahova minden hülyét felvesznek még engem is akkor valami célod csak van mit szeretnél melózni. De hát ne mond meg bánom is én.
2017. okt. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem itt már fullon van minden, a városban nincs parkoló, dugó hegyek vannak, az ingatlan és albérlet árak meg az egekben.
2017. okt. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha van konkrét munka, akkor persze menni kell.

De Dunántúl elég nagy, és nagy különbségek is vannak. Szóval nem mindegy, hogy hova.

Szerintem nyugodtan vágj bele, felnőtt vagy, nem kell szülőkkel, testvérrel élnek feltétlenül.

2017. okt. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A szlovén határ közelébe lakok, ott is dolgozok...itt is lenne munka,de ott kicsit többet adnak.

De amúgy nem mind1,hogy a nyugi részen hova is költözöl,de ez nem csak erre a részre igaz. Van olyan rész bőven ahol 50km-en belül lehet örülni ha gyár van és úgy munka is.

2017. okt. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Győrben van bőven munka. Csak persze a lakásárak is magasak.
2017. okt. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát, aranyat nem lehet itt se ásni. A leírásod alapján Te arra gondolsz. Marad a gyári munka a legtöbbünknek. Az meg van ott is.
2017. okt. 5. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát Ausztriai melót szerintem még mindig lehet találni ha ügyes az ember. Ha eleinte nem is akkor később meg biztos. (ha kis ismeretségi köröd kialakul a környéken).


Szóval ha már költözöl ezen okok miatt én legnyugatabbra költöznék. Sopronba!

2017. dec. 31. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!