Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ti vennétek kőházat?

Ti vennétek kőházat?

Figyelt kérdés
Masszív jó vastagok a falak, bár azt mondják, hogy a kőház hideg. De be lehet szigetelni, dryvitolni? Milyen előnye hátránya van egy kőháznak?

2017. okt. 4. 08:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
2017. okt. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszi, de itt inkább páráról van szó, nem arról ami engem érdekel.
2017. okt. 4. 09:48
 3/16 anonim ***** válasza:
56%

Mit értesz kőház alatt? Mert általánosságban minden ház kőház, ami nem vályog vagy könnyűszerkezetes. Ha azt gondolom, hogy te terméskőből épült házra gondolsz, akkor jól gondolom?

Csak hogy tisztázva legyen mindjárt az elején a kérdés, ne egymás mellett elbeszélésről szóljon a fél topic.

2017. okt. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
20%

A kő az kő mit akarsz ezen tisztázni? A tégla sem kő.

Én laktam abba 25 évig, olyan mint bármi más, semmivel sem volt baj, le van szigetelve, érezhetően nem olyan hideg a fal.

2017. okt. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
18%
Elég csak a várakra gondolni. Igaz, azok nem terméskőből épültek de tudtommal van olyan is. Ma is állnak a falak... Nekem is a kőházak jönnek be, de nem találsz ilyet csak északon Borsodban, Hevesben, Nógrádban. Mind agyon van fertőzve...
2017. okt. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Székesfehérvár környékén is néztem jópár kőháat keresgélés közben, de ma már azt mondom szerencsére egy vályogba szerettem bele, ma már nem laknék másban szívesen.
2017. okt. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
40%

"A kő az kő mit akarsz ezen tisztázni? A tégla sem kő. "


De bizony az. Valójában tényleg nem az, de mindent kőháznak hívnak, ami nem sárház vagy könnyűszerkezetes ház. Így különböztetik meg, legalábbis mifelénk. Ezért gondoltam, hogy ezt tisztázni kéne, hogy mire gondolt pontosan a kérdező.

2017. okt. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Olyan házra gondoltam ami kőből épült nem téglából,vályogból,fából...stb. Az hogy fertőzött az mit jelent???
2017. okt. 4. 12:49
 9/16 anonim ***** válasza:
62%
cigánnyal...
2017. okt. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Más környéken van a ház.
2017. okt. 4. 14:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!