Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Hallott már valaki a One plus...

Hallott már valaki a One plus one vagy alpha f&h ingatlanközvetítő irodáról?

Figyelt kérdés
Feltűnően olcsón kínálnak főleg pesti ingatlanokat, állítólag nagy tételben vásárolják őket).. Az érdekelne hogy megbízhato cég vagy csak kamu...???

2017. okt. 27. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Az ingatlanközvetítő iroda, mint a nevében is benne van, nem vásárol, hanem eladó ingatlanokat közvetít.
2017. okt. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Lehet, hogy a teljes nevén: Alpha Financial & Housing Kft. ?

Gyanús, hogy csak utcaképeket tesznek fel. A hirdetéseken keresztül nem lehet találni egy saját honlapcímet, bemutatkozást, cégjegyzékszámot, irodacímet, csak egy-egy telefonszámot. Tudtommal, mikor egy ingatlan követeléskezelés alatt áll, nem lehet fényképeket készíteni belülről a lakásról, és csak látatlanban veheted meg.

Szerintem nem tisztességes, hogy semmi részletes leírás nincs megadva a hirdetéseikben, csakhogy felhívd őket. Részemről pedig nem hiányzik, hogy az időmet és a pénzemet rabolják, ezzel is növelve az ügyfélszámukat, majd egy adatbázisban rögzítsék az én adataimat.

Mi van, ha csak úgy juthatok az ingatlanhoz, hogy a lakója, mint haszonélvező még ott maradna? Vagy előre be kell fizetnem minimum fél-1 millió forintot, és még csak nem is biztos, hogy enyém lesz az ingatlan? Vagy ha igen, mi van, ha olyan romos állapotban van, hogy csak veszteségesen újíthatom fel? Persze, ha ezt leírnák, akkor nem sokan hívnák fel őket...

(Sok "finomságot" lehet olvasni ezekről, ha a keresőbe beírod: követeléskezelés alatt álló ingatlan.)

2017. nov. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ugyan ez a kerdes. a one plus one egyetlen telefonszama konkretan 1 hete kivan kapcsolva. valoszinuleg fake.
2018. jan. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Keressetek már rá googleban, aki a barátotok. Az elsőről egyből kijön a céginfós találat, a másodikat meg alpha néven keresitek a nemzeticégtárban, vagy hasonló céginfós adatbázisban. Ilyesmiket értelemszerűen nem linkelek. Ott vannak. Első voltam, már azóta egyszer megnéztem.
2018. jan. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Az One Plusz One Kft. Csalo banda! Eltuntek az emberek befizetett 1,5 millio forintjaval. A karosultak csoportba tomorultek. Ha szeretnel tobb infot privat uzenetbe keress.
2018. jan. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!