Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Milyen Üllőn és Monoron...

Milyen Üllőn és Monoron lakni? Mennyire biztonságos? Mennyire fejlődik Üllő?

Figyelt kérdés
Ingatlant vásárlásban vagyunk és én Üllő felé, a férjem meg Monor felé hajlik. Igazából engem a közbiztonság érdekel főleg.

2017. nov. 14. 19:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindkettő jó hely. Monoron van elcigányosodott rész, de alapvetően jó a közbiztonság, főleg a belváros. Minden boltot megtalálsz helyben ami kell, speciálisabb igényeket kielégítőt is. Bp belvárosba pikk pakk bent vagy még tömegközlekedéssel is. Mindkettő jó választás. Ahol sikerül jobb ingatlant kifognotok oda menjetek.
2017. nov. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Csiß válasza:
60%
Üllő dög unalom.Kocsma van 200, normális étterem ahova be lehetne ülni talán egy.20 évig egy darab rendőr nem volt,most hirtelen kaptunk két tucatot,akik imádják vegzálni az embereket.Beköltöztettek egy csomó embert egy lakóparkba,aztán jól csőbe húzták őket mindenféle tartozással.A városháza és 50 méteres körzete rohamosan fejlődik,a mi utcánknak meg 40 év alatt nevet sem sikerült adniuk.Szerintem üllő szar választás.
2017. nov. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2-es, köszönöm a választ. A lakóparkos résznél milyen tartozásra gondolsz?
2017. nov. 15. 14:50
 4/7 Csiß válasza:
Kicsit bonyolult az ügy,én sem értem pontosan,de sokan úgy vették az új ingatlant,hogy tehermentes,közben az önkormányzat sok lakón be akar hajtani valami milliós tartozást.Sajnos tényleg nem tudom a pontos részleteket,mert nem a lakóparkban lakok,de hallom,hogy sokat szenvednek vele.Még tüntetés is volt miatta.Gusztustalan az üllői önkormányzat (is).
2017. nov. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Csiß válasza:
itt olvashatsz erről,ha érdekel.De van egy csomó szemét húzása az önkormányzatnak. [link]
2017. nov. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Oké, köszönök minden választ.
2017. nov. 15. 19:48
 7/7 anonim válasza:
Monoron szivesebben laknák, viszont Üllön nem!
2018. márc. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!