Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » 20-22M forintért tudok magyaro...

20-22M forintért tudok magyarországon ( ha lehet pest megyében) valamelyik településen vagy városban családi házat venni? Nem baj, ha nincs munkalehetőség helyben, szoftverfejlesztő vagyok, elég ha havonta párszor felmegyek Budapestre!

Figyelt kérdés
A lényeg hogy ne legyen cigánytelep és az emberek se legyenek olyanok mint pár településen, hogy átmászkálnak a szomszéd kertbe stb... Ráckevét nézegettem eddig, az jónak tűnik, de kíváncsi vagyok van e még valami lehetőség. Ennyi pénzem gyűlt össze 12 év alatt ( mióta dolgozom) és most szeretnék az 1 szobás garzonból kimozdulni és friss levegőt szívni.
2017. dec. 26. 18:23
1 2
 1/19 Zoli780806 ***** válasza:
87%
Őrbottyánban
2017. dec. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Érd, de nagyon meg kell nézni a környéket.
2017. dec. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
egyszerűbb, ha olvasod a hirdetéseket, és azokból mazsolázol...aztán körülnézel(műholdról)
2017. dec. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Tárnok, szőlőhegy. a legjobb hely.
2017. dec. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :) Még írhattok.
2017. dec. 26. 18:42
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Gyömrő, szinte csak fehérek vannak.
2017. dec. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
66%
Ennyiből simán kapsz.
2017. dec. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
38%
Azt nem értem hogy ha egész nap a gép előtt kockulsz munka ügyben, akkor hogy nincs annyi sütnivalód hogy körbenézel ingatlanos portálokon?? Egyszerűbb kérdést kiírni? Hihetetlen...
2017. dec. 27. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Szoftverfejlesztő vagy és havonta csak 152.000 ft-ot tudtál félretenni 12 év alatt... Szerintem téged elég rendesen kihasználnak...


Azzal ugye számoltál, hogy 22-ért nem újszerű családi házat fogsz kapni, főleg ha normális környéken vennél. Egy rakat pénz kell majd a felújításokra (nyílászáró csere, szigetelés, stb) és a járulékos költségekre (illeték, ügyvédi díj, stb). Azzal is számolj, hogy szinte lehetetlen normális szakembert találni a felújításokhoz, ha meg éppen van, akkor az vagy nagyon sokára tud jönni, vagy aranyáron dolgozik, ratyi minőségben.


Én is hasonló cipőben jártam mint Te (és szintén zenész), csak már sikerült házat venni és el sem tudod képzelni, mennyi terhet és plusz fáradtságot veszel a nyakadba egy kis "friss levegőért" cserében.

2017. dec. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Gyere ki a Dunakanyarba, Leányfalu-Tahi-Dunabogdány vonalon még találhatsz ilyen árban is normális (használt) kisebb házat. Szentendre túlzsúfolt, a túlsó parton szintén az Dunakeszi vagy Göd.
2017. dec. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!