Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Hűtőháztól kb.500m-re légvonal...

Hűtőháztól kb.500m-re légvonalban, vagy szarv. Marha tenyésztő teleptől kb.200-250 méterre lakni?

Figyelt kérdés
Lenne két ház amit kinéztünk viszont az egyik itt a másik ott van. Mindkettőnél az ammónia lehet a mérgező, zavaró, és a szag. Szerintetek felesleges para, vagy komolyan kell venni és megfontolni?
2017. dec. 30. 16:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Én komolyan szoktam venni az ilyeneket. A hűtőháznál nem tudtam, mi lehet gond, már tudom. A marháknál egyértelmű, és az közelebb is van. Harmadik nincs? Én keresnék.
2017. dec. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én bemennék a hűtőházba és megérdeklődném, hogy még mindig ammónia a hűtőközeg? Szerintem már a modernebbek nem ammóniások - de meg kell kérdezni!
2017. dec. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
#2: erre nem gondoltam. De ha modernebb, akkor nem kell aggódni?
2017. dec. 30. 19:19
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szarvasmarhatelep: zaj, bűz, szúrólegyek (bögöly) minden mennyiségben. Régebben táboroztunk egy ilyen telep mellett, ezek voltak a zavaró tényezők. El is mentünk onnan nagyon gyorsan.
2017. dec. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Jelenleg is kb. 800 méterre lakunk a tenyésztő teleptől (én kb. 4 éve), eddig csak annyi tűnt fel, hogy ha leválasztják a borjakat, akkor bőg az ünő, és néha nyáron szag van. Legyeket nem tapasztaltam, csak az általános mennyiséget, ami amúgyis jelen van egy háztartásban.


Szóval a másik ház nem 800, hanem kb. 250 méterre van...

2018. jan. 9. 20:45
 6/10 anonim ***** válasza:
Túl közel van
2018. jan. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én szarvasmarha telep közelségébe nem költöznék. Főleg a nyári bűz miatt.

A hűtőházzal nem gondolom, hogy baj lenne, az esetleges zajt leszámítva.

2018. jan. 10. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én egy szennyvíztisztítótól 500méterre lakok, semmi szag... minden az uralkodó szélir!nyon múlik.
2018. jan. 10. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nálunk északi-északkeleti szél szokott lennie, és pont arrafelé van tőle a ház. De mondom, nyáron 800m-re is szoktuk érezni néha, de nem vészes. Na mindegy, lehet kizárjuk ezt az ingatlant a listából.
2018. jan. 10. 08:07
 10/10 anonim válasza:

Muszáj eljönni a 800 m-esből?

Ilyen közel (200 m) elvileg nem lehetne lakóház.

Nem szolgálati lakásért akarnak jól megfizettetni?

2018. jan. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!