Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Nyíregyhára szeretnénk költözn...

Nyíregyhára szeretnénk költözni családommal, melyik a legjobb környék ház vásárlás szempontjából?

Figyelt kérdés
Fontos lenne a szép és biztonságos környék. Nyíregyháziak kérlek segítsetek!

2018. jan. 5. 01:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%

Családi ház? És mekkora a keret, amit ráfordítanátok?

Én egyébként, ha családi házban gondolkodnék, akkor Nyírteleken vagy Sóstón néznék. Van még egyéb, családi házas övezet a kertvárosi részen, de az nagyon drága. Ezek sem olcsóak tegyük hozzá. Nézd meg az árakat, és ha túl drágának találod ezeket, akkor még esetleg Nyírturát, Napkort és Kálmánházát ajánlhatnám. Ha lakás is szóba jöhet, mert inkább belváros közelében szeretnétek lakni, akkor a Huszártelepet és a vasút, buszpályaudvar környékét kerüld. A Bujtost tartom a legjobb, legszebb környéknek.

2018. jan. 5. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Lakás kizárt, belvároson meg csak azért nem gondolkoztam eddig, mert szetetnék nagyobb, zöld térben élni, szóval örülnék egy nagy udvarnak és kertnek és úgy gondolom ez a belvárossal nem egyeztethető. És ha mégis biztos egy vagyon. Sóstóhegy környékén nézelődtem eddig, de csak interneten, személyesen még nem.

Nagyon, nagyon köszönöm a gyors és hadznos választ és várom a tivábbi hozzászólásokat!!

2018. jan. 5. 08:58
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyíregyházán alsó hangon számolj 110-120 ezer Ft /m2 árral, és ez még az olcsóbbik hely. Ha már olyan házat szeretnétek amit nem nagyon kell újítani, és nem vályog vagy vegyesfalazatú, vagy jobb helyen van, akkor rá kell szánni 150-160 ezret is. Általánosságban elmondható, hogy 14-15 millió alatt nem kapsz értelmes házat. Tapasztalat, környékbeli vagyok.
2018. jan. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszodat! Minden információnak nagyon örülök!! Ha tudnátok még jó környéket, esetleg utcát mondani, annak örülnék. Tudom, hogy ez nagyon szubjektív, de az nyilván jobban átlátja a környéket aki ott él.
2018. jan. 5. 13:37
 5/11 anonim ***** válasza:
93%

Ságvári kertváros, Korányi kertváros, Sóstó, messzebb Nyírszőlő egy-két utca kivételével, Nyírpazony/Kabalás, Oros csak megfontoltan, Borbánya szintén megfontoltan, Ószőlős, Újszőlős új telepek egész jó hely, esetleg még Dózsaszőlő. És kb. ezzel részemről ki is fújt a jó helyek listája.


Huszártelep kerülendő, Oros bizonyos részei (főleg a Tüzér utca) kerülendők, Tokaji út - piac környéke kerülendő, meg ronda is. Többi pedig belváros, ilyen-olyan állapotú és árú ingatlanokkal.


Ja jut eszembe, Virág utca, Szarvas utca és közvetlen környéke még jó hely.

2018. jan. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Rengeteget segítettél! Köszönöm szépen! :)
2018. jan. 5. 16:40
 7/11 anonim válasza:
100%
Belváros (ott is elég sok családi ház van, ellentétben Budapesttel) - pl. az Univerzum mögötti kis utcák vagy a Honvéd utca, Nádor utca, ha pedig nem szűk belváros, akkor Sóstói út, a Baumax mögötti új építésű családi házak, ha pedig az autózás nem gond, akkor Sóstó.
2018. jan. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Nyírpazonyt kihagytam, pedig az tényleg jó hely, csendes, biztonságos és közel van.
2018. jan. 12. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nyíregyházához tartozó: Sóstóhegy, Sóstógyógyfürdő, Nyírszőlős, Ságvári kertváros, Korányi kertváros


Közeli települések:

Nyírpazony, Nyírtelek, Ibrány

2018. febr. 19. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
50%
Nyírtelek még hagyján, de ott is vannak érdekes részek, pl. Alsósóskút, illetve Ibrányt egyáltalán nem ajánlom, kezd besötétedni ott a világ... Még talán Nyírturát mondanám, sok újépítésű, illetve felújított házzal, de ott is van néhány nem magyar család, cserébe ott is annyiba kerülnek a házak mint Nyíregyen XD
2018. febr. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!