Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ti mit gondoltok arról, aki...

Ti mit gondoltok arról, aki örököl házat, de hagyja romosodni, tönkremenni az ingatlant?

Figyelt kérdés
Anélkül, hogy bármit is tenne az állagmegóvásért, vagy legalább eladná jó áron, meghirdetné? Min. 10 éve lakatlan házról van szó. Gondolom belül egy merő penész, kosz, vizesedés az egész nem? Nem vályog, kívülről masszív, jó állapotú. Más meg örülne ha lenne a birtokában egy ház, más meg hagyja hogy megegye az idő...
2018. jan. 8. 13:26
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
68%

A mi falunkban tömegével állnak ilyenek, eladni nem lehet őket, mert a kutya se vesz itt ingatlant...

A szomorú, hogy én akár ki is vennék egyet, de mindenki fél bérbeadni, mert cigány vagyok... az senkit nem érdekel, hogy dolgozom, és 2-3*annyit keresek mint egy gyári melós...

2018. jan. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
80%
Te hol vagy a történetben?
2018. jan. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
75%

Számomra érthetetlen, hogyha nem akar vele semmit sem kezdeni, akkor miért nem adja el.

Mi is örököltünk már a világ végén lévő kis házat. El lehetett adni, igaz nem kapkodták el azonnal, és nem kerestünk rajta óriási pénzeket. Másfél éven után ment el. És a kis pénz is jobb, mint hogy ott összedőljön vagy állandó munkánk, költségünk legyen a rendszeres karbantartásával.

2018. jan. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Kedves #3 erről beszélek. De itt a hajlandóságot sem látom...


#2-nek: vásárló fél lennék, házat keresünk jelenleg.

2018. jan. 8. 13:47
 5/21 A kérdező kommentje:
Ja és megnéztem hol laknak jelenleg a tulajok, hát nem hiszem hogy számítana nekik ez az "aprópénz" amit kapnának a házért (szerintem 6-8mFt, de inkább előbbi). Biztos van vagyonuk.
2018. jan. 8. 13:49
 6/21 anonim ***** válasza:
45%

#5

Mi a fenéért tippelgetsz?

Keresd meg őket, menj és beszélj velük!

Lehet, hogy kellemes meglepetésben lesz részed.

2018. jan. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
72%
Azért az nem igaz, hogy mindenhol el lehet adni - nekünk van egy kis ház egy isten háta mögötti faluban, amikor örököltük, akkor még 2000 lakosa volt a falunak, most meg 200 - mert ök még nem haltak meg. Megközelíteni alig lehet, még rendes út sincs, munkalehetöség semmi - kb 60-80 km-re kellene bejárni -, rendes közmüvesítés sincs, a környék nem szép, így semmi esély arra, hogy bárkinek is eszébe jusson megvenni.
2018. jan. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
61%
ma 13:31-es: miért nem veszel meg egyet?
2018. jan. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Nem mondtam hogy nem keresném fel őket.
2018. jan. 8. 14:46
 10/21 anonim ***** válasza:
48%

Ugyan azért amiért bérbe se veszek... itt a faluban külön utcánk van nekünk cigányoknak... hiába próbálkoztam eddig akármelyik házzal, elhajtanak, vagy szóba sem állnak velem, mert nem akarnak k8cseszni a szomszédokkal... sajnos az utcámban lakókra nem az az életfelfogás a jellemző mint rám...

Tulajdonképpen én sem tudom, hogy lettem ilyen "fekete bárány" a sok munkakerülő közt...

2018. jan. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!