Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » A III. kerületben Ezüsthegy...

A III. kerületben Ezüsthegy milyen hely? Érdemes ott házat venni? Nem nagyon kieső környék?

Figyelt kérdés
2018. jan. 9. 10:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Az Békásmegyer felett van, a telkek nincsenek sok esetben a tulajdonos nevén (juttatott telkek, botrányok vannak újabban, el akarják kergetni az egykori kertbarátokat). Ráadásul az Ezüsthegyet át fogják fúrni, mert oda tervezik az M0-ás folytatását. Egyébként szemetes és nagyrészt földutak vannak.
2018. jan. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, ezek nem túl biztató dolgok.
2018. jan. 11. 10:42
 3/6 anonim ***** válasza:
Konkrétan melyik utcára gondolsz? Mert Békásmegyeren az Országútról a Kálvária felé vezető út mellett vannak újabb építésű társasházak. Onnan vezet fel a meredek utca a Kálvária felé, az Ezüsthegy gerincére. Van ott elhagyott kőbánya-szeméttelep is. A Barackos utca pedig veszélyes, azért volt ott őszibarackos, mert a löszös talaj megcsúszott néhány évtizede, azóta is mozog. Az M0-ás miatt alagút lesz az Ezüsthegy alatt, ez is igaz.
2018. jan. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nézd meg, sok szépen felújított volt sváb parasztházat találhatsz Békásmegyer-Ófaluban, igaz, a telkek kicsik és elég drágák.
2018. jan. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azóta megtudtam, hogy ami házat kinéztünk, az nem a III. kerülethez tartozik, hanem már Budakalászhoz. AZt mondták, Budapest határától pár száz méterre található, az utcát nem tudom sajnos. Azt olvastam a hirdetésekben, hogy az Ezüsthegy Budakalász "legszebb" része, de még sosem jártam ott. Amiket ti írtatok, az már kicsit más fénybe helyezi a dolgokat. Majd kimegyek oda személyesen is, csak egyelőre messze lakunk.
2018. jan. 11. 15:23
 6/6 anonim ***** válasza:
Budakalász határa ott van, a telkek ugyan panorámások,de ott aszfaltos út sincs. Löszös talaj, lejtőre épített házak, repednek, csúsznak. Minden messze van, HÉV, boltok, orvos, iskola stb. Busz nincs, autóval nehéz közlekedni. Ha Budakalász, akkor inkább a síkság, de az meg talajvizes.
2018. jan. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!