Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Budapesten az 1910 körül...

Budapesten az 1910 körül épült házakban megéri földszinti lakást venni? Honnan tudom h vizesedik-e ha mondjuk nem rég volt kifestve a lakás?

Figyelt kérdés
Világos lakásról van szó mert utcára néz.

#vizesedés #földszint #kürfolyosó
2018. jan. 24. 10:39
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem vizesedéstől függetlenül nem érdemes földszinti lakást venni ilyen házakban.
2018. jan. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Miért? Legalább nem kell lépcsőzni... Nekem a 2-3. emeleten már tériszonyom van a gangon... Az új épitésü házakban kb 5 millióval többe kerül egy lakás a belvárosban, és kiadásra venném szóval nem akarok odaköltözni, csak nem akarok plusz rejtett költségeket se.
2018. jan. 24. 11:41
 3/6 anonim ***** válasza:

Melyik 100 éves lakás ne vizesedne már .Ez alól talán a Velencében a vizben állók nem ,és mégis lakják .

Ennyit érdemes áldozni rá,mások meg csak koptassák a lépcsőket .Ilyenkor befurkálnak a falba,és azonnal látszik a tégla szinén is .

2018. jan. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
67%
Ha kiadásra veszed, miért zavar, hogy magasabban van? Én biztos nem vennék ki földszinti lakást...
2018. jan. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
55%

Az volt s kérdésed, hogy megéri-e földszinti lakást venni. Többen is azt válaszoltuk, hogy nem éri meg. Ha tudod, hogy úgyis megveszed, akkor minek kérdezed? Hogy aztán lepontozhasd a válaszadókat, akik nem a te kedved szerint válaszoltak?


Én sem vennék ki földszinti lakást, sem udvarit, sem utcait. Nem is tudom, melyik a rosszabb :-( Én ilyen gangos házban lakom, 2. emeleten, lift nélkül. De még ez is ezerszer jobb, mint a földszinten lakni.


Vizesedik. Dohos. Penészes.

Lépcsőháztól és hátsó lépcsőtől függően átjáróház.

Sokan oda seprik le a folyosóról a port.

Oda dobálják le a csikket.

Ott labdáznak a gyerekek, stb.

Kirakják a lomot. Kerülgetheti az ember.

Városrésztől függően ott lakik a legtöbb cigány, esetleg még az elsőn.

Ha udvari, azért nem tud szellőztetni.

Ha utcai, azért nem. Akkor odaszarik a kutya az ablak alá.


Soroljam még?


Ja, hogy valami szerencsétlen vidékről költöző diáknak akarod kiadni, akinek fogalma sincs a pesti létről...hogy aztán mondhasd, hogy mit képzel a bérlő, mennyi baja van?!


"Honnan tudom h vizesedik-e ha mondjuk nem rég volt kifestve a lakás?" Onnan, hogy majd szépen elkezd leperegni :-)

2018. jan. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Kim Bo Mao ***** válasza:
Mivel több mint 100 éves házról van szó, szinte biztos, hogy vizesedik, de nem biztos hogy olyan durván, hogy ne érné meg, viszont ha utcára néz számít milyen utcára, és milyen magasan van az ablaka. Ami még ennél is fontosabb, milyen környéken van, milyen a lakóközösség (ha adóssága van a háznak akkor még kiadás céljából sem érdemes megvenni). A kifestés sok okból lehetséges, sajnos az nem árul el semmit sem.
2018. márc. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!