Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Megéri ennyi pénzt adni egy...

Megéri ennyi pénzt adni egy vályogért? Www.Ingatlannet.hu/ingatlan/Isaszeg/4747403-elad%C3%B3-csal% C3%A1di-h%C3%A1z-K%C3%B6zpont-k%C3%B6zel%C3%A9ben-csendes-he lyen

Figyelt kérdés
2018. febr. 1. 19:39
 1/2 anonim válasza:
Hát tényleg nem olcsó.. De azt hiszem, kb. ilyen áron mehetnek.Zircen egy ismerősöm vett sorházrészt 13,9-ért.2 szintes. De az Zirc, fenn a Bakonyban, munkahely egy szál sem. Ez meg Pest megye. Az álmennyezettel vigyázzatok! Sokszor a penész miatt teszik fel! Azt hiszem, én nem adnék érte ennyit.
2018. febr. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez a jó kód, én nem tudom az 1-esnek hogy sikerült megtalálnia?

[link]


És hogy válaszoljak is:

Nekem nincs bajom a vályoggal, különösen az olyannal nincs, aminek szigetelt alapja van, mert éltem ilyenben és szerettem.

Nekem ma már a hosszú házakkal van bajom, a négyzet alakúakat kedvelem, mert gazdaságosabban fűthetők és külön bejáratúak a szobák.

Egyébként Isaszeg nem egy olcsó hely és ez a ház látszólag nagyon rendben van, de ennyiért kapsz praktikusabbat is.

2018. febr. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!