Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Mit gondoltok erről? A félelme...

Mit gondoltok erről? A félelmem, hogy vegyes falazat, ez olyan mint a vályog, óvakodni kell tőle? Inkább téglát nézzünk ebben az árban és azt felújítani? www.ingatlanrobot.hu/elado/haz/1399363_Elado_haz_Erdokertes_ 18900000_109_nm. Html

Figyelt kérdés
2018. febr. 4. 09:11
1 2 3
 1/22 ede1219 ***** válasza:
Mi a bajod a vályoggal?
2018. febr. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

A linken amit feltettél 12149 ingatlan van, tehát nem tudni, hogy konkrétan melyikre gondolsz.

Tisztában vagy vele mit jelent a vegyes falazat?

[link]

2018. febr. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Nem jó a link. Így nem lehet semmit mondani. Képről amúgy sem. Sosem értem meg az embereket, sokmilliós ingatlant vesznek és eszükbe sem jut megnézetni szakemberrel párezer forintért...
2018. febr. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Segítek, itt a link: [link]
2018. febr. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó. Nem tudom miért nem működik, pedig bemásoltam. Egyébként tervben van a statikusi vélemény készítése vétel előtt, de 40 ezer ft-ba kerül. Na ezt minden háznál azért durva lenne eljátszani, szerintem.
2018. febr. 4. 11:40
 6/22 anonim ***** válasza:

Szépen fel van újítva belül, de ezzel csak eltakarták a sza/*t, 1-2 képen látszik a mennyezet és falak állapota, valamint kívülről némi vizesedés.

Felét se adnám érte.

Ennyi pénzért máshol palotát adnak.

2018. febr. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Toldozott ház, az ööszeépítéseknél biztosan reped, de ezeket gipszkartonnal el szokták rejteni. Számomra nagy kérdés a tető, mert ez régi, hornyolt cserepes. A kúpcserepeknél megbontja a vihar, vagy meghajlanak a lécek és máris beázik. A gerendák állapota sem mindegy. Ha megnézed, menj fel a padlásra! Fogadni mernék, hogy nem betongerendás, hanem nádas-deszkás, stukaturos. Ez az első beázásnál behajlik. Ilyen kínáltak nekünk is, belül csodásan felújítva, de a tető rossz volt. Tető leszedése és új építése sok millióba kerülne. Ennyiért drága, 12 millióért megvehető.
2018. febr. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Vegyes falazat: elől vályog, a többi tégla.
2018. febr. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Belül tényleg szép, de kívül olyan, mintha nem is az a ház lenne. Elég káoszos. Azt sem értem, miért számolják bele a területbe a félig lebontott (összedőlt?) tárolót. Az már melléképületnek számít, nem a lakás része.

Nem statikussal, építésszel kell megnézetni, a statikus csak a szerkezeti hibákat nézi (alapok, tető, stb.), az építész a többi problémát is látja. Azokat ma már drágább javítani, mint a statikai hibákat.

2018. febr. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csaló ingatlanos hirdetése? A külső már épület (ezt akarják eladni), a belső fotók megint más ház. Ki kell menni és személyesen megnézetni építésszel és statikussal is. De nem venném meg.
2018. febr. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!