Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Egyedülálló nőként elköltözök...

Egyedülálló nőként elköltözök otthonról, melyik előnyösebb lakás vagy ház vásárlás?

Figyelt kérdés

2018. febr. 20. 10:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mindkettőnek van előnye.
2018. febr. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
52%

Ha egy közösségben akarsz élni,ahol szinte soha nincs egyetértés,csak a problémák halmaza,akkor erre nagyon jó 1 lakás.

Ha magad ura szeretnél lenni,akkor egy neked megfelelő házat kell venni .Igaz,itt talán több a teendő .

Ismered a mondást."Az én házam ,az én váram "

2018. febr. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
84%
Egy háznál kicsit több az olyan jellegű munka, amivel egyedüláló nőként nem biztos, hogy elboldogulsz.
2018. febr. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%
Mindenképpen lakás. Ezt nőként írom. Egy kicsi 1,5 szobás bőven elég egy embernek, vagy egy gyermektelen párnak.
2018. febr. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyedülállóként csak lakást vennék.

Életviteltől függően 1 vagy 2 hálószobásat. A 2. hálószoba dolgozó/vendégszoba lenne, ha van rá igény.

2018. febr. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Szép kis lakás egy jó környéken.
2018. febr. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
70%

Lakás. Egyedülálló nőként ezer más és jobb dolgom is lenne, mint a kertrendezés, fűnyírás, kerítésfestés. :)


Problémák pedig mindenhol vannak. Családi házas övezetben is ki lehet fogni hülye szomszédot, ahogy egy lakóközösségben, társasházban is. Utóbbiban a nézeteltérések szinte borítékolhatóak, de amíg az ember reggel elmegy dolgozni és este hazaér, kb. azt sem tudja kik élnek körülötte.

2018. febr. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
90%

Lakást. Nálunk minden szomszéd normális a panelben.

Pont most olvastam itt egy másik fórumot ahol pont a családira panaszkodott sok ember, milyen hülyék a szomszédjai...

2018. febr. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
90%

Egyedülálló nőként éltem már lakásban és családi házban is, ezért neked is inkább a lakást javaslom.

Az önálló ház örökös munka és nagyon sok pénz, ha valamit nem tudsz magad megcsinálni. Ha egyáltalán találsz embert, mert ha 3 cserepedet lefújja a szél, igaz, hogy ronggyá ázik a lakásod, de egy szakinak ezért nem éri meg kijönni.

És ez csak egy példa volt a millió bosszantó dolog közül, ami előfordulhat.

Megjegyzem, nekem sem a társasházban, sem a családi házban nem volt konfliktusom szomszéddal, tehát ez nem érv bármelyik mellett, vagy ellen.

2018. febr. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szedj fel egy pénzes pasit :)
2018. febr. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!