Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Debrecenben mely környék...

Debrecenben mely környék számít gettónak?

Figyelt kérdés
2018. márc. 8. 12:38
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Bent a városban a Dobozi lakótelep. (akárki akármit mond, mert már kaptam érte korábban). Egyébként, ha arra gondolsz, amire én, akkor a Biczó kertben ne vegyél házat, ilyen Hullám utca és társai környékén, de az zártkert. Meg én annyira Bánkra se mennék, egyszer voltam ott busszal, hááát (mondjuk az út a Biczón át vezet).
2018. márc. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
84%
Nagy Sándor telep konkrétan egy cigány tanya legveszélyesebb hely a cárosban
2018. márc. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 bellobig ***** válasza:
46%
A Dobozi ltp. a legrégebbi panelrész, de ettől még semmivel sem rosszabb, mint pl. a Vénkert. Bánk sem "gettó". A Nagysándor telep már sokkal inkább!
2018. márc. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
Már vártam az ellentábort. Nyilván azért olcsóbb hárommillióval minden lakás, mert tökjó hely.
2018. márc. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Nagysándor telep
2018. márc. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint már ott is a magyar lesz a kisebb-népcsoport???
2018. márc. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Már a Nagysándor-telep semm a régi. Az utóbbi 10 évben teljesen megváltozott. Dinamikusan fejlődő városrésszé nőtte ki magát.
2020. jan. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!