Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Inotán mennyivel rosszabb...

Inotán mennyivel rosszabb lakni mint modnjuk Varpalotán vagy Péten? Ingatlan vásárlás miatt kérdezem, olcsóbbak az ingatlanok, mint mondjuk Várpalotán, vagy Veszprém vonzáskörzetében.

Figyelt kérdés
2018. márc. 12. 14:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Inotával egy baj van, az éves sáskajárás. Ezen kívül ugyanolyan ott élni mint Várpalotán vagy Péten. Emiatt olcsóbbak az ingatlanok, a sáskák ugyanis minden év októberében elözönlik a település azon rézét, és felzabálják a terméseket, meg az embereken is komoly sérüléseket okozhatnak, ha valaki akkor épp az utcán marad. Nagyon kell olyankor figyelni, és előre tájékozódni, hogy pontosan mikorra várható
2018. márc. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Engem még nem ettek meg a sáskák, sem a kerti növényeket, egyik ismerősömet és rokonomat sem. és nem tapasztaltam sáskajárást.

Semmivel sem rosszabb. A készenléti lakótelep kicsit messze van mindentől. A falu átlagos

2018. márc. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A falu részre gondoltam. Igazából annyira közel van Várpalota, nem gondolnám hogy rosszabb lenne. Manapság úgyis mindenhova kocsival jár az ember...

És pl milyen a lakosság? Fiatalok, családosok vannak, vagy inkább már elöregszik a falu? Játszótér, közösségi terek?

2018. márc. 13. 06:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Én már nem ott lakom; mi anno a határba jártunk. Mai játszótèr ès közössègi rèszt nem tudom. Rokonok ismerősök vannak, kollègám nagycsaládos-ovis iskolás gyerekekkel.
2018. márc. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!