Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Tudnátok mondani Hévíz közeli...

Tudnátok mondani Hévíz közeli élhető, nyugis, családbarát településeket?

Figyelt kérdés
Azért nem hátrány, ha vannak helyi programok, közösségi élet. Mivel a pénztárcánk véges, ezért a közvetlen közeli települések sajnos nem jöhetnek szóba, így Cserszegtomaj, Alsópáhok, Gyenesdiás, Zalacsány sem. Egy fokkal talán barátibb Kehida, még inkább Rezi, Zalaapáti, Bókaháza, Karmacs. Ezekről tudtok adni infót? Van amelyiket nem ajánlatok? Ezeken kívül valami esetleg?

2018. márc. 14. 01:38
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Én Cserszegtomajra szavazok.
2018. márc. 14. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kehidakustány, Zalaapáti? Nemesboldogasszonyfa?
2018. márc. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A legjobbakat kizártad sajnos. Gondolom az ingatan árak miatt. Nemesbük sem olcsó, de jó.

Sármelléken elég aktív közösség él, akár csak Reziben és Zalaszántón.

Apátiban sok a c... Bókaházán nincs semmi csak nyugger szeszkazánok. Karmacs felöl jó idő, meg jóember még sosem jött.

A legjobb választás szerintem is Cserszeg.

2018. márc. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hát igen, Cserszeg lenne nálunk is a nyerő, ha olcsóbb lenne. Kehidakustány, Rezi akkor amik maradtak.

Apátiban statisztikai adatok szerint kevesebb a c mint Zalacsányban vagy Sármelléken. Utóbbit pl. éppen ezért zártam ki már eleve, pedig ott találni jó áron ingatlant.

Mit jelent, hogy Karmacsról még jóember nem jött? :)

2018. márc. 16. 02:23
 5/8 anonim ***** válasza:

Rezibol ismerek csomó embert én oda tuti nem mennék. Kicsi, meg távol van hacsak nincs kocsid. Várvolgy Vállus inkább, ott elég olcsóak a házak állítólag.

Nemtudom esetleg Zalaszántó ha nincs messze, vagy Lesencetomaj szépnek néz ki, de hát én ilyen kis falvakba nem koltoznék be.


Keszthelyen nem gondolkoztál? Én ott éltem és hát a panelházakból találhatsz elég olcsón, de ja igen húzósak a házárak a városban...

2018. márc. 22. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hát Rezi még mindig közelebb van, mint a többi említett. De köszi, Várvölgy és Vallus jó ötletek, arrafelé nem néztem szét, pedig Keszthely közel van. Az is szempont lehet, de inkább Hévíz közelében lenne jó. Viszont egyetlen lakható házat sem láttam ezeken a településeken 15 millió alatt. Kehidán, Zalaapátin még 10 alatt is voltak, és gázfűtéses, nem rozzant viskók.

A Rezi-i emberekkel mi a probléma? Mert ott meg Karmacson talán még olcsóbbak az ingatlanok, mint az említetteken.

Keszthely persze, hogy jó lenne, de kisgyerekkel mérlegelni kell. 1,5 szobás panel vagy ugyanannyiért, sőt lehet hogy sokkal olcsóbban 3 szobás, kertes ház, igaz 15 perc autóútra, amit napi szinten meg kell tenni. Ennyibe azért talán még nem halunk bele, ha azt nézzük, mit nyerünk a panelhez képest. Persze a legideálisabb a ház lenne a városban, de azt meg ki engedheti meg magának?

2018. márc. 22. 01:10
 7/8 anonim válasza:
Sziasztok. Tudom már régebbi bejegyzés, de megkérdezhetem, hogy végül hova költöztetek? Mi is a környékre tervezünk menni. Zalacsány a legesélyesebb. Mi a véleményed arról a környékről?. Köszönöm szépen előre is a választ.
2021. febr. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Szia!

Végül Zalakarosra esett a választásunk. A fentiek közül Kehida tűnt befutónak, mert nagyon olcsó volt akkoriban, 10 millió alatt egész jó családi házakat lehetett kifogni, most megnéztem, hát elég durván elszálltak az árak. Mondjuk nálunk is. Karosban sikerült akkor egy jó vételt nyélbe ütnünk, így történt. Zalacsányt mi ejtettük, gyönyörű hely, de beszélgettünk emberekkel és kiderült, hogy többen is Kehidába íratják a gyerekeiket iskolába. Mondtak rosszakat a helyiek összetételéről. Ha bármi kérdésed van, szívesen válaszolok

2021. febr. 19. 00:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!