Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Hol érdemes lakást venni...

Hol érdemes lakást venni Debrecen kornyeken lévő falvak közül?

Figyelt kérdés

Csaladi házat szeretnénk maximum 20 milliog.

Sajnos ennyiért ahogy láttam Debrecenben csak a nagyon rosz negyedeknen lehet kapni.

Ezért Debrecenhez közel fekvő kisváros vagy falvakra gondoltunk. Melyik a legelhetobb ?



2018. márc. 17. 08:19
 1/5 anonim válasza:

Én Vámospércsen éltem gyerekként. Egy kisváros, de barátnőm mindig nevet rajta, hogy van ahol még betonút sincs (mint előttünk se 20 év óta) A városnak viszont van egy nagyobb boltja, a "Sallai", van óvodája, általános iskolája, egészségügyi központja és hivatal is. Ami nincs, az a már említett betonút hiányosság néhány helyen és annó ATM se volt, ez nem tudom, hogy változott-e. Debrecentől 20 kmre van, megy oda sok busz (10-30 percenként) és vonat is (1-2 óra). Nekem sok emlék fűződik ehhez a településhez, az egész gyerekkorom. Én ott tanultam általánosban, gimibe járt (nem idézőjeles gimibe), most pedig egyetemen vagyok. Diákmelón Debiben voltam, és szórakozni is oda jártam. Vannak azért munkák Pércsen is, főleg ha ismerőseid lesznek ott. Az emberek nagyja rendes, persze vannak ott is alpáriak (és nem csak cigányok, magyarok közül is). Ami még esetleg számíthat, hogy fideszes falu.


Remélem tudtam segíteni :)

2018. márc. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hajdúsámson elég jó hely, nagyon jó a helyközi busz közlekedés, Debrecen könnyen elérhető, közel van (10 km). Szuper óvodája és általános iskolája van, most épül egy új gimnázium. Készül az elkerülő út is (ez mondjuk az elkövetkező időszakban okozhat fennakadást a közlekedésben, míg el nem készül).
2018. márc. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Én úgy hallottam, hogy Hajdúsámson nem jó hely mert a lakosság többsége roma és sok a probléma velük.

Ez igaz?

2018. márc. 21. 07:39
 4/5 anonim ***** válasza:
A 2011-es népszámlálás szerint Hajdúsámson lakosságának 4,79%-a roma. Nem igényel nagy matektudást, hogy az ember belássa: az informátorod "kissé" ferdített a dolgon, ami a többség-kisebbség témát illeti...Persze most mondhatod, hogy azóta eltelt 7 év, de vajon reális-e, hogy ez alatt az időszak alatt annyira felduzzadt a számuk, hogy mára már többségben vannak:))) A város egyébként látványosan, dinamikusan fejlődik (Fideszes lévén persze...), a lakosságszám évről évre nő, elég népszerű település. Én 18 éve élek itt, nem tapasztaltam különösebb problémát a cigányokkal kapcsolatban. Mondj egy olyan települést, ahol egyáltalán nincsenek...Ha mégsem hoztam meg a kedved Hajdúsámsonhoz, még ajánlom esetleg Ebest.
2018. márc. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nem igazán vagyok tájékozott a kérdésben, csupán figyelmeztetném a kérdezőt, hogy az, hogy egy település -

ahogy az előző válaszoló írta - a népszámlálás szerint csak négy-öt százalékban roma, nem mond sokat, ugyanis a nagy részük szerintem nem romának hanem magyarnak vallja magát egy népszámlálás során.

2018. márc. 29. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!