Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Budapesten mely városrészek/ut...

Budapesten mely városrészek/utcák igazán jók?

Figyelt kérdés

Melyek azok, amik a többihez képest tiszták, a többihez képest nincs annyi hajléktalan, alkoholista, kétes elem?

A bűnügyi statisztikák jók, de azért nem 1 km-enként van egy térfigyelő kamera és nem havonta látsz járőröző/sétáló rendőrt?

Szóval tényleg jó környékek?

És most nem a villákra, a konkrét, effektív villákra gondolok.


2018. márc. 27. 21:29
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
79%

Ugye ez csak egy álnaív kérdés?


Egy nagyvárosról, egy ország fővárosáról beszélünk, mindenhol van minden.

Kivéve a zugligeti lezárt utcákat, vagy a rózsadombi lakóparkokat, de ezek ugyebár nem a te kategóriád.

A Hős utcába ne költözz, a többi meg nagyjából egyforma, sehol nem kell belépési engedély a hajléktalanoknak sem az alkoholistáknak.

Nem szondáznak senkit az utcák elején, tehát jobb, ha maradsz ott ahol vagy!

Budapest nem neked való!

2018. márc. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
79%

Amúgy meg a te olvasatodban ki a kétes elem?

Az adócsaló vállalkozó, a milliomos, luxusqrvákat futtató strici, vagy a pitiáner zsebtolvaj?

Mert Budapesten roppant keveset tudnak egymásról az emberek, de főleg azzal nem foglalkoznak, hogy ki, miből él.

Ha valaki mégis a másik zsebében turkál és üti bele az orrát mindenki magánügyeibe, az a feltelepült falusi.

2018. márc. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Az, aki akár szakadtabban öltözik (de nem biztos), esetleg a mozgása is elárulja, és kb most megy a drogüzletét megkötni.

Meg zsebtolvaj meg a gyengébb bringalakatokat megy elcsípni, autót megy lopni.

2018. márc. 27. 21:53
 4/22 anonim válasza:
78%

en a 11. keruletben nottem fel az allee kornyeken

annyi alkeszt, hajlektalan szedelgo ketes elemet a moriczon lattam, hogy teljesen megszoktam, fel se tunt.. rendoroket nem lattam, bkv ellenoroket rengeteget....



elkoltoztem 2 eve a 3. keruletbe csillaghegyre

a 2 ev alatt egyetlen reszeg mumussal nem talalkoztam itt, se hajlektalannal, se ketes elemmel

igy tunt fel mennyi sok volt belole ott az allee kornyeken.....

rengeteg a rendor itt, egyszer igazoltattak is pedig egy 22 eves apolt lanyka vagyok :XD

mernek is rendszeresen a matyas kiraly uton

a kozteruletfelugyelet minden masodik nap jon korbenezni aminek nem orulok, mert rendesen birsagoljak a helytelenul parkolo autokat, terfigyelo kamerak is vannak, amik szinten felvetelt keszitenek (kerekbilincs kerult az automra egy ilyen kamera miatt) :S

2018. márc. 28. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
83%

3:

A drogdílerek nagyon elegánsak, hiszen nagyon gazdagok, és luxusautókkal járnak.


Szakadtan öltözők: Budapest utcáin egyre nagyobb a nyomor. Az egész országból ide jönnek a hajléktalanok, sok a ténfergő alkoholista, drogos, és még a külföldi koldusmaffia is itt van.

Mint az összes világvárosban.

Én belvárosi vagyok 5 generáció óta, de soha nem látott társadalmi rétegek jelentek meg az elmúlt években.

2018. márc. 28. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
78%
Kossuth Lajos utca.
2018. márc. 28. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

6: :D:D:D:D

Mind a 23 kerületben van egy Kossuth Lajos utca!

2018. márc. 28. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted véletlenül írtam? :-)
2018. márc. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Tényleg kíváncsi vagyok, hogy mely környékek jók, tényleg biztonságosak (de akkor már jó bűnözési statisztikákkal), tiszták stb.
2018. márc. 28. 13:47
 10/22 Estádio de Felchút ***** válasza:

"Mind a 23 kerületben van egy Kossuth Lajos utca!"


Napasztmek, ezt most végignézem guglimepszen :D

2018. márc. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!