Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Szükségem lenne a segítségetekre?

Szükségem lenne a segítségetekre?

Figyelt kérdés

Sziasztok 16 éves lány vagyok . 8 éve elköltöztünk egy városi panel lakásból egy kisebb városban lévő kertes házba . A mi nap arra jártam és megnéztem kiváncsiságból a kapucsengőt, hogy kik laknak még ott. Megláttam hogy a mi nevünk le van ragasztva és oda van írva egy másik név. A házat nem adtuk el , nem adtuk ki bérbe . a miénk . Ti mit tennétek ?

Most arra jutottunk barátnőmmel hogy holnap elmegyünk és megnézzük , visszük a kulcsot és ha ugyanaz a zár (már az is megfordult a fejemben hogy kicserélték) akkor bemegyünk, ha szerencsénk van nincs ott senki , ha nem akkor becsengetünk .

Szerintetek jó ötlet ?



2018. ápr. 5. 20:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Na de nyolc évig oda se néztetek, ez kicsit furcsa.

Természetesen utána kell nézni a dolognak és esetleg a házkezelőségnél érdeklődni.

2018. ápr. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
igen mert rossz emlékek fűződnek oda és nem akartunk , de az akkor is a mi házunk . Csinálhatnak vele bármit is ?
2018. ápr. 5. 21:15
 3/13 anonim ***** válasza:
Hú, ebbe beleborzongott a hátam, de kajakra. Szerintem menjetek el, de írd már meg mi volt majd privátban, tényleg érdekel.
2018. ápr. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
52%

Ha 8 éve lakatlan a volt lakásotok ("A házat nem adtuk el" - nem 'házatok'!) akkor sem mehetsz be még akkor sem, ha van kulcsod hozzá.

Mellesleg furcsa, hogy 8 évig szüleidet nem érdekelte, mi van a lakásotokkal.

Ha üres a lakás, akkor is vannak járulékos költségek:

- közös költség (panelról van szó),

- szemétdíj, stb.

Ezeket ki rendezte?

.

"ha szerencsénk van nincs ott senki"

Ha viszont nincs szerencsétek, kellemetlen meglepetésben lehet részetek!

.

Előbb otthon, szüleiddel beszélj erről, mert lehet hiányos tudásod miatt más a helyzet, mint te képzeled.

2018. ápr. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Apukám meghalt , ezért költöztünk el , és ha miénk attól még más elvileg nem mehet be.
2018. ápr. 5. 21:55
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

És 8 éve fenntartjátok azt a lakást, fizetitek a rezsit, meg minden?

Már csak ezért is kell oda járni, óraleovasót beengedni, közgyűlési jegyzőkönyvet átvenni, közgyűlésre járni, stb.

Életszerűtlen, amit mondasz.

Ez nem szokás, el szokták adni vagy ki szokták adni.

A szüleid mit szólnak?

2018. ápr. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy nagy kamu. Olyan nincs hogy rá se néz senki a saját ingatlanára.
2018. ápr. 6. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ó mekkora kamu :-) szünet van még?
2018. ápr. 6. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ha tényleg 16 éves vagy, már tudsz vigyáni magadra.

Vigyázz, ha lezuhansz EGOdról IQ-ra, nagyon összetöröd magad, legyen közeledben valaki, aki segít!

.

Netán politikusnak készülsz, hogy vakótlanságot állítasz be igaznak?

2018. ápr. 6. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 xswerdy ***** válasza:
100%
de miért a barátnőddel akarsz odamenni, miért nem anyukáddal? Biztos, hogy ő nem adta ki? Vagy engedte meg valakinek akár szivességből, hogy ott lakjon?
2018. ápr. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!