Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Fundamentára vennèk Pècsen...

Fundamentára vennèk Pècsen lakást. Hogy kell megoldani? Honnan tudom hogy meg kapom e a funda hitelt hozzá? Többi lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Fizetek 2×40.000 ft ot fundára.

Kivennèm elöbb a fundám mint 4 èv.

Előre ki kell nèzni a házat? Vagy mikor szolok az ügyintèzönek ès a funda hitellel együtt kiutalja a pènzt?

Hogy kell szakszerűen gyorsan megoldani?

Családi ház lenne azt mondták 6.4 milla a teteje amit kaphatok egyèni befizetès,állami támogatás ès hitellel együtt.

Vègig becsületesen fizetve van egyik enyèm másik hugomè de èn vagyok a 2 számla tulaja.

Segítsègedet előre is köszönöm



2018. ápr. 10. 19:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Kérdezhetek valami nagyon furcsát? Az eszedbe sem jutott, hogy bemenj ahhoz a pénzintézethez, akinél a fundamentát nyitottad, és ott megkérdezd? Hm? H.lye ötlet, ugye?
2018. ápr. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Üdv, szükséges az ügyintézőhöz fordulni, de jó előtte ha már kinézed a házat. Az ügyintéző tudni fogja mivel kalkuláljon, a 6,4 milliós szerződésed van, akkor olyan, mint nekem. A hitelre kb 85000 Ft-ot kell majd fizetni, a hitelt nem utalják csak úgy ki. Fel lesz becsülve a ház értéke stb. Kb 2-3 hónappal számolj.
2018. ápr. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!