Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Budapest belvárosától maximum...

Budapest belvárosától maximum 30 kilométeres körzetben milyen települést/kerületet ajánlanál kertes ház vásárlásához?

Figyelt kérdés

Családommal nemsokára költözni szeretnénk (Feleségem, 1,5 éves kisfiam és én, meg egy kutyus).

Sajnos nem vagyok tősgyökeres budapesti, így nem ismerem a környező településeket, vagy a peremrészeket. Tudnátok segíteni?

Leírok pér kritériumot:


- Kertes családi házat szeretnénk, maximum 30 millió Ft-ért (70-100nm- nem baj, ha nem új)

- Belvárostól max 30 kilométerre

- NE legyen tele "kétes emberekkel" a környék (8. kerületből költözünk, elég volt belőlük)

- Van autónk, de páromnak nincs jogsija, így legyen könnyű és gyors a közlekedés Pestre tömegközlekedéssel

- A településnek, környéknek legyen jó ovija, általánosa esetleg, valamint kórház, élelmiszerüzlet, ilyesmik

- Ne legyen túl zsúfolt, inkább nyugisabb helyet szeretnénk, de azért nem halott városrészt


Mi Érden gondolkodtunk, valaki dicséri, valaki szidja. Vecsést sokan dicsérik, csak félünk a reptér zajától. Ajánlanátok Ti is nekünk jó helyeket?



2018. ápr. 12. 09:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
81%
Ez engem is érdekel :)
2018. ápr. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Én laktam Ecseren, van vonat, busz.

Heceghalom? Ott épült egy szép újházas negyed. Szintén vonat Délibe- óránként. Pomáz de ott drágább.

2018. ápr. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
55%
VIII. kerület, Tisztviselőtelep. Ez van legközelebb a belvároshoz és nagyon jó rész.
2018. ápr. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
81%
Vagy Zuglóban a villanegyedben a 7-es vonalán.
2018. ápr. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
29%
Aztán Wekerle. Ezek még belvárosközeliek, a többi kijjebb van. HÉV mellett a XVI. kerület jó, meg Csepel, Szigetszentmiklós.
2018. ápr. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
55%
Vecsésen élünk, nem kell félni a reptér zajától. Mi a Kálvin térről költöztünk ide, igen, itt lényegesen nyugisabb. Iskolák, óvodák jók. Bevásárlási lehetőségek nagyon jók. A közlekedés viszont nem a legjobb.
2018. ápr. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Akik budapesti részeket ajánlottak, olvasták a kérdésben, hogy:

"- Kertes családi házat szeretnénk, maximum 30 millió Ft-ért (70-100nm- nem baj, ha nem új) "


Ahogy az albán maffiózó mondja: "Sok sikert!" :-)

2018. ápr. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
55%
7: Igen, ismerem az ingatlanárakat, az elmúlt 2 évben 2 lakást vettünk. Az utóbbit a belvárosban van 14,5 M-ért, szinte új. De Te is meg tudod nézni az ingatlan.com-on, mik vannak 30 (+10%) irányáron.
2018. ápr. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
55%

8: Tessék, a találati halmaz arra a területre, amit ajánlottam:

(Tisztviselőtelep+Wekerle+XIV. kerület)

[link]


Csepel:

[link]

2018. ápr. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
81%

Ja, és a XVI. kerület:

[link]

2018. ápr. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!