Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás

A kérdés

Bicskén lakást?

Sziasztok!

Mi a véleményetek Bicskéről? Vennétek ott lakást? Közel lenne a munkahely, közel van még Budapest is. Vélemények?

Keress kérdéseket hasonló témákban: Bicske, ingatlan, lakás

ápr. 17. 12:03  Privát üzenet  

A válaszok

Vennék.

Szerintem jó hely, a barátaink laknak ott és minden van.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont ápr. 17. 12:15 Privát üzenet

1-es vagyok még mindig

Azt azért kalkuláld bele, hogy a lakosság kb. 20%-a cigány.

# 2/6Időpont ápr. 17. 12:23 Privát üzenet

Konkrétan a vasúton túl van a "Péró" a cigánytelep.

[link] ,+P%C3%A9r%C3%B3,+2060/@47.4812762,18.6089085,14z/data=!3m1!4b1!4m5!3m4!1s0x476a1292ce977573:0x5b1530e1c219b915!8m2!3d47.4814851!4d18.6295121

Igaz, hogy betörni fosztogatni (talán) nem Bicskére járnak, hanem távolabb, de a fene tudja ...

Menj inkább Biatorbágyra vagy Pátyra, igaz, azok drágábbak.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont ápr. 17. 12:32 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :) A Péró fele nem vennék,cska a központban gondoltam.

# 4/6Időpont ápr. 17. 13:24 Privát üzenet

Én Bicskén lakom két éve - Budapestről költöztem ide. Nagyon jól érzem magam itt, minden fontos dolog kapható a városkában - bár inkább olyan falusias, község jellege van. Van SDpar, Tesco, Lidl - régebben CBA is volt.

Inkább a központ közelébe érdemes költözni - bár, ha autó van, nem lényeges. Amit kerülj: Péró - azaz cigánytelep - Bihari út, Szondi utca, Törökverő utca.

A vasúton túl az Újtelep szép, kellemes, de ott nincsen nagyobb élelmiszerbolt, csak pár picurka, drága bolt - az Erőmű lakótelep (két három emeletes panelház szintén kerülendő) a Péró közelsége és bolt hiány miatt.

Egyébként szép, dimbes-dombos, patinás hely Bicske - Budapest, és Tatabánya közel van. Az ingatlanárak - mióta elmentek a bevándorlók - drágultak, de jóval olcsóbb, mint Biatorbágy.

# 5/6Időpont máj. 7. 13:05 Privát üzenet
gozomsincsmar nevű felhasználó válasza:

Élhető kisvaros. Pest 23 perc vonattal. Reggel 15 percenkent napkozben felorankent jarnak a modern siemens vonatok. 30 km Pesttol, 25 km T.banyatol. rengeteg munkahely van (ipari parkok, iskolak, autopalya, 2 vasutallomas, rengeteg buszmegallo, helyijarat, nagyaruhazak, kisboltok) sok ujepitesu lakohaz, lakoparkok, a varoskp. szep rendezett. Van gimnazium, orvosi rendelo, 0-24 ugyelet, 4 gyogyszertar, 2 alt.isk. 1 katolikus iskola, 10 percenkent jarnak a buszok. Kornyezo faluk (Felcsut, Paty, Biatorbagy...) jol megkozelithetoek.

Igen; van 3 utca a 13 000 fos varosban, ami lepukkant(Bihari, Torokvero, Danko) de ne azalapjan iteljetek meg. Ciganytelep Pátyon is van, Törökbálinton is, Piliscsabán is.. mindenhol.

Bicske egy fejlodo, szep, elheto kisvaros. Jelen pillanatban is csomo uj tarsashaz epul Pestrol kikoltozo jomoduak szeretik

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik.
# 6/6Időpont szept. 7. 19:05 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mennyiért adnátok ezt a lakást?
Fundamentára vennèk Pècsen lakást. Hogy kell megoldani? Honnan tudom hogy meg kapom e a funda hitelt hozzá? Többi lent.
Milyen oldalakon érdemes nézelődni, ha budapesti lakást szeretnék vásárolni?
Más is járt így? Lakást szeretnénk Budapesten vásárolni, készpénzre, rövid költözési határidővel. Találtunk egy megfelelőt, megegyeztünk. Többi lent.
2017-ben vásároltam egy lakást. Ha most eladom, a teljes összeg után kell adóznom, vagy csak a vétel és az eladás közötti különbözettel?
Lakást vagy házat érdemes saját célra venni pénzügyileg?

Kérdések az Otthon rovatbólKérdések az Ingatlan vásárlás, eladás rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!