Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Bagon a Sallai utca milyen...

Bagon a Sallai utca milyen környék? Találtam ott egy egész jó házat, sok mindent hallottam már Bagról, de mikor voltunk ott 3 házat megnéztünk,1 cigánnyal se találkoztunk.

Figyelt kérdés
2018. ápr. 21. 16:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne költözz Bagra ...

Gondolom segélyosztáskor jártatok arra, mert akkor mind az önkormányzatban tolong.

Menjetek el többször, beszélgessetek el fehér emberekkel!

2018. ápr. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ti Bagon nem láttatok cigányt? Biztos, hogy Bagon jártatok?

Konkrétan hírhedt cigánytelep van ott. Én még nem hallottam olyanról, aki oda akart volna költözni és még fizet is érte.

Oda nem beköltözni kell, hanem elköltözni! Mit gondolsz miért kerülnek annyiba a házak? De ne higgy senkinek, csak a saját szemednek és tegyél arra még egy pár sétát!

2018. ápr. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És Isaszeg? Ma nézünk ott házat. Ott milyen a népesség?
2018. ápr. 22. 15:04
 4/4 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/otthon__ingatlan-vasarlas-ela..


Ennek ellenére hatalmas a különbség Bag és Isaszeg között.

Bag egy falu, még ha hangzatosan nagyközség is, Isaszeg meg város, annak minden előnyével.

Cigány Isaszegen is van szép számmal, de már mindenütt vannak, ahol olcsóbbak az ingatlanok.

Biztos vannak jobb részei is, beszélgessetek, a helyiekkel, kocsmában, boltban, orvosi rendelőben, menjetek be az önkormányzatba, milliókat spórolhattok és nagyon fontos információkhoz juthattok!

Én annak idején az önkormányzatban kaptam olyan információt egy településről, hogy nagy szerencsénkre nem azt a házat vettük meg, amit kinéztünk.

2018. ápr. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!