Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ilyen esetben nagyon rossz...

Ilyen esetben nagyon rossz dontes a hazresz vasarlas?

Figyelt kérdés

Adott egy udvar,benne 3 hazresszel. Egyik lako csak egy evben 2-3honapot van otthon, a masik pedig egy rendes hazaspar.

Minden kulon van, jogilag is rendben vannak, le van papirozva az is,hogy kie a kert. Most nincs elkeritve,viszont, ha szeretnem, akkor azt is lehet. Mindenki maganak fizet mindent, kulon vizora, kozos koltseg nincs, egyedul a szemetszallitas van, ami 3000ft/ho. A haz amugy full uj, minden megvan rajta csinalva, hozzartto ember is latta. Igy ti belemennetek a vasarlasba?


2018. ápr. 22. 03:05
 1/8 A kérdező kommentje:
Azert merult fel a kerdes,mert sok ember szerint rossz dontes a hazresz vasarlas, de igy,hogy kulon van osztva minden, jogilag rendben,mindenki maganak fizet mindent, es 2ember van osszesen az udvarban, plusz a neni, aki random hazajon neki kb 2honapra, szerintem eleg elfogadhatonak tunik. Panelben is lehetnek idiotak(volt szerencsem hozzajuk) ott kozos koltseg is van, rengeteg ember,akik szavaznak arrol, ha valamit ujitani kell pl.
2018. ápr. 22. 03:09
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szívesen venék ilyet. Pont azért költöznék kertes házba, hogy jobban el legyen szeparálva a szomszédoktól. Sok múlik a telek és a ház kialakításán (hirdetés nincs?). Max akkor vágnék bele, ha nem egymás szájában kellene élni. Pl nem néz a másik lakás ablaka az én udvaromra, nem az én ablakom előtt járnak be ők is stb stb.
2018. ápr. 22. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Kétszer is éltem ilyen helyen, szerintem semmi gond nincs vele, ha jó fejek a szomszédok (az egyik helyen osztatlan közös tulajdon volt, a 15 év alatt egy-két kisebb vitán túl semmi súrlódás nem volt).


Az is tény, hogy nálunk nem igazán zavart az, hogy látnak-e a szomszédok vagy sem, mert vasútállomás mellett konkrétan a mi kertünk volt a mozi, megszoktam :D


Ezt ti tudjátok.

2018. ápr. 22. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Amikor négy éve házat kerestünk, csaknem kizárólag osztott vagy osztatlan közös volt a választékban. Márpedig közös lónak turos a háta. Most jó fejek laknak ott, na de mi lesz később? Jön az öt gyerekes roma család és éjjel-nappal megy a hangos zene, ordítozás. Ha nem veszekednek, akkor sem tudnak halkan beszélni, ha meg buli van, zeng a környék. És nincs hová menekülni a zsebkendőnyi telekről. Vagy még rosszabb: veszekedő, verekedő, alkoholista familia, vagy motorimádó (éjjel-nappal bőgeti), vagy éjszaka nyír füvet, mert összeveszett a feleségével stb. Egyszóval akár osztott, akár nem, ingyen se kellene.
2018. ápr. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem, soha!

Aki alig van ott eladhatja, meg a másik pár is, és ha valami gyűjtögető veszi meg?

Akkor inkább panel, ott nincs probléma, ha egyik nem vágja a füvet, meg gyűjti a szemetet.

2018. ápr. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nem vettem meg vegul :)
2018. ápr. 23. 19:58
 7/8 anonim ***** válasza:
Ilyet sosem. MOST azok laknak ott, akik laknak. 3 hónap múlva egészen más lehet a képlet. Jellemzően ezek osztatlan közös tulajdonok, valami hevenyészett irat van a megosztásról, általában forgalomképtelenek.
2018. ápr. 25. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Volt régebben Rómaifürdőn egy nagy telek (valamikor ktsz működött ott). Ezt felosztották 8 részre, volt, aki putrit, volt aki rendes házat épített. De egy helyrajzi szám volt és egy autóskapu, egy villanyóra és egy vízóra. Állandó volt a veszekedés, két putrit fel is gyújtottak. A végén mindenki részét felvásárolta az önkormányzat, egyben eladták, egy nagy társasház épült a helyére.
2018. ápr. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!