Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Oliva Ingatlan Travel Kft-t....

Oliva Ingatlan Travel Kft-t. Ismeri valaki, tudtok róluk valamilyen információt adni? Pénzintézet által lefoglalt ingatlanokat értékesítenek.

Figyelt kérdés

#ingatlaniroda #Oliva Ingatlan
2018. máj. 16. 21:38
 1/5 xswerdy ***** válasza:
pénzintézet nem foglal le ingatlant. Elég gyanús.
2018. máj. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Nagyon gyanús cég... voltam náluk, mert csak személyesen adnak pontos információt. Az irodánál a cég neve egy A4-es kinyomtaott lapon van kiragasztva. Elmondásuk szerint olyan pályázat keretein belül közvetítenek ingatlanokat, amit a kormány indított és magánszemélyek nem jelentkezhetnének rá. Ők ezeket közvetítik magánszemélyeknek. Ahhoz, hogy velük leszerződj, 1,5 milliót kell kifizetni. A szerződést előzetesen se te, se az ügyvéded nem láthatja, csak a szerződéskötéskor. De módosítani akkor sem lehet rajta. Mindezeket 7-10 milliós ingatlanok megszerzésének reményében (5. kerületben 2 szobás lakás is 15 millió körül).

Leírás róluk, a működésükről nem létezik.

Ezek alapján döntse el mindenki, hogy átverés vagy sem :)

2018. máj. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én nem mernék ilyen cégekben bízni, eléggé sántít a történet ami a kettes válaszoló leírt.
2018. máj. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
épp tegnap találkoztam egy hölggyel a Vitepex irodája előtt, aki ennek a cégnek utalt 1,5 milliót, ami mára ugye megszűnt, de ide a Vitapexhez irányították.
2018. aug. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Csúnya ügy. Jelentkezett már a cég?
2018. aug. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!