Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Mennyiért lehet eladni ezt a...

Mennyiért lehet eladni ezt a IX. Kerületi régi építésű sorházi lakást?

Figyelt kérdés
A Szent László kórház melletti sorházi területen (Aszódi u. Osztag u.) mennyit érhet egy harminc-egynéhány nm-es lakás? Régi építésűek, szoba+konyha, kis kerttel, de szűken vannak a lakások. Eladót nem találtam az oldalakon ami ottani, 6-7re tippelek. Örökölt lakásom van ott, és nem tudom mennyit érhet. Konkrétabban: [link]

2018. máj. 21. 16:00
 1/7 A kérdező kommentje:
linkrövidítőt sajnos nem enged az oldal.
2018. máj. 21. 16:00
 2/7 anonim ***** válasza:

Az eredetileg putrisor, a szemközti ház 40 cm-re van a Tiedtől, a szomszéd házak összeérnek a tiéddel, és a legtöbb nincs is jobb állapotban, hogy le lehetne mosni róla a putri szót.

Tavaly 13-14-ért mentek el full felújítva, amennyire figyeltem.

2018. máj. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tudom, sokat jártam ott. Most ki van adva, de meg akarják venni, de 13-14-et nagyon sokallom, ennyiért 50 nm-es panelt lehet kapni. Én se költöznék oda.
2018. máj. 21. 16:20
 4/7 anonim ***** válasza:

De én találtam ott most is eladót:

[link]


A lakások közt is lehet, hogy van:

[link]


Meg ha a teljes részletes keresőre mész, akkor beállítható, hogy a 3 hónapnál régebbi hirdetések is látszódjanak. Biztos mutat néhányat a rendszer még.

2018. máj. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
3: Csak egy 15 M köré beárazott piacon futó panelt találtam, az a Havanna lakótelepen van. A többi mind végrehajtás alatti, tehát a piaci ár alatt van jóval.
2018. máj. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igazad van, lemaradtam.. anno mikor meztem nem is olyan reg, 49-50es panelok 13-14 korul mentek most 18-20 az alja, brutalis.. akkor ezek szerint gondolkozom majd. Evek ota kisgyermekes csaladnak van kiadva, de azert nem rokon hogy tobb milliot elengedjek jofejsegbol, az ar also felen gondolkodom, de akkor az is tobb amire eloszor gondoltam.
2018. máj. 22. 13:10
 7/7 anonim ***** válasza:

Persze. Nézegesd, mennyért voltak hirdetve ott, volt egypár.:)

Érdemes valamennyit rákölteni esetleg (szúnyogháló pl. festések, sövény, hogy ne lássanak be, stb,), mert azt levonhatod az adóalapból, meg amortizációt is vonhatsz minden évben, szóval érdemes bérbeadóként fejleszteni a lakást. És akkor biztosan 15-16-ért eladhatod jövő tavasszal, persze nem tudom a kert méretét.

2018. máj. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!