Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » 1/2 panel tulajdonjogának...

1/2 panel tulajdonjogának eladása?

Figyelt kérdés
Nővéremmel van egy közös lakásunk, 1/2 a tulajdonjogom rajta. Én el akarom adni minél hamarabb,de neki ráér. Hogyan lehetne mégis eladnom az én tulajdoni részem? Nem lakik benne senki,felújításra szorul,de nekem kell a pénz.

2018. máj. 22. 19:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Elsősorban nővéreddel beszélj, hogy nem-e venné meg a te részedet.


Tulajdoni részt nehéz eladni és ha nagy nehezen is sikerül nagyon ár alatt veszi majd csak meg valaki.

2018. máj. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ő nem tudja,nincs pénze. Csak neki már van lakása én pedig albiban élek a párommal,ezért őt nem érdekli az én problémám.:D Majd eladjuk majd...
2018. máj. 22. 19:45
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem költözöl oda, ha úgyis üres?
2018. máj. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Felújítjátok, beleköltöztök a pároddal és albérlet helyett részletre megvásárolod a testvéredtől. Mint ha albérletet fizetnél a tesódnak, csak a végén egyedül a tiéd lesz.

(Családon belül sokkal rugalmasabb megoldás lehet, mint a banki hitel, vagy mint idegennek bérleti díjat fizetni.)

2018. máj. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mert azzal fenyegetőzik,hogyha oda költözünk a párommal,akkor feljelent,mert nem engedi oda a páromat....
2018. máj. 23. 19:02
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem tud feljelenteni, mert tulajdonos vagy, egyenlő jogokkal!!

Nyugodtan költözzetek be.

2018. máj. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 xswerdy ***** válasza:
feljelenteni bűncselekményért lehet. A többlet-használatért kérhet díjat, de ez polgári ügy.
2018. máj. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!