Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Az új építésű ingatlanok...

Az új építésű ingatlanok miért kedvezőbb árúak mint a környéken kínált használt ingatlanok? Lehetséges az, hogy az új építésű lakások árai a reálisak?

Figyelt kérdés
2019 augusztusára készül el egy társasház a XIII. kerületben. Itt találtam lakást 32 m2 + 4 m2 erkély 24 000 000 forintért. A környéken hasonló méretű használt lakások kerülnek ennyibe és azokhoz még erkély sem tartozik.

2018. máj. 26. 13:32
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
De ez még nem készült el!!!
2018. máj. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez igaz, de már épül. Ha megkötöm a szerződést erre az árra, akkor elvileg ez már nem emelkedhet ugye?
2018. máj. 26. 14:30
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Az 750.000ft/nm.

Az neked olcsó?

2018. máj. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Egyik családtagunk is új lakás vásárlásba vágott bele. Először az átadás tervezett időpontja április volt, majd június eleje, most augusztus, de inkább szeptembernél tartanak. bizonyára nem általános, de ilyet elég gyakran hallani.

Én nem vagyok szakember, de látom az építkezéseket, a munkásokat, nem tudom milyen szakemberek, milyen anyagokból építik ezeket a lakóparkokat. Pl. pont most hallottam az ukrán munkásokról. Persze a lényeg,hogy az irányító hozzáértő legyen.

2018. máj. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
3-aska. Én nem írtam, hogy olcsó. Csak azt, hogy összességében kedvezőbb árú, mint a környéken lévő használt lakások, amikhez még erkély sem tartozik.
2018. máj. 27. 13:52
 6/8 anonim ***** válasza:
56%
Mert az egyikben lakni lehet, míg a másik "csak" eladásra készült.
2018. máj. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez nem valószínű. Bizonyára jelentős eltérés van a 2 telek kedveltsége és frekventáltsága között, amit összehasonlítottál.
2018. máj. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7 JOGI OK, AMIÉRT NE VEGYÉL ÚJ ÉPÍTÉSŰ LAKÁST

[link]

2018. aug. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!