Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ti megvennétek olyan magasföld...

Ti megvennétek olyan magasföldszinti lakást ami alatt du.2-től este 11-ig nyitva tartó (kis) pub üzemel?

Figyelt kérdés

Maga a lakás szuper, a ház is, kis lakóközösség. Viszont pont alattunk lenne egy pub. Beszéltünk az alkalmazottal, azt mondta,hogy semmi gond nincs a vendégekkel, pár törzsvendégük van inkább, és ez hihető is, ugyanis a helyiség kb. 4X4 méteres.

A plafont szigetelték, az épület tégla, hangszigetelt ablakokkal. Az ár nagyon jó, valószínű azért, mert mást is elgondolkodtat ami bennünket.


2018. máj. 26. 16:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
31%
Az üzletek nem tartanak örökké, szóval előbb-utóbb tönkremegy a kocsma, vagy megunja a tulaj, és akkor "teljes értékű" lesz a lakás.
2018. máj. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Korábban pékség volt, nem működött. A mostani bérlő elvileg 5, vagy 7 évre kötötte a bérleti szerződést. Az üzlet ráadásul magántulajdon, a lakóknak nincs beleszólási joga kinek adja ki.
2018. máj. 26. 16:43
 3/13 anonim ***** válasza:
59%

Attól függ mennyire vagytok a zajra érzékenyek.

Ha nagyon, akkor az is zavarni fog, ha ketten állnak a Pub előtt és normál hangon beszélgetnek.

No meg a cigiszagot sem árt bekalkulálni, mert azt is nyilván az ajtó előtt bonyolítják a dohányosok.

Viszont, ha nagyon tetszik a lakás és nagyon olcsó (nem véletlenül!) akkor köss magatokkal olyan kompromisszumot, hogy este 11-ig nem nyittok ablakot.

Télen amúgy sem gond az az 5-10 perc szellőztetés, nyáron meg legalább nem melegszik be a lakás, ha csak 11 után nyitjátok meg.

2018. máj. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Attól tartok,h az mindig rizikós lesz mit fognak ott nyitni. Viszont mivel egy kb 16 m2-es helyiségről van szó,ezért a mérete miatt a lehetőség korlátozott. Inkább az ingatlan értékállóságától,esetleges értékesítésétől tartok. Ez eléggé visszatartó minden korosztálynak,de lehet,h csak én csinálok ebből problémát.
2018. máj. 26. 20:23
 5/13 anonim ***** válasza:
74%

Igazad is van, meg nem is.

Gondolj arra, hogy a budapesti, vagy nagyvárosi társasházak (nem panelekről beszélek) 90%-nak a földszintjén van valamilyen bolt, raktár, intézmény, vendéglátóipari egység, fodrász, látványpékség, stb. és élnek.

Ahogy én is élek a bulinegyed kellős közepén.:)

Isten mentsen hogy rábeszéljelek, végül is részben még igazad is van.

2018. máj. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem ez úgy hallatszik be a lakásba, mint valami fantomzaj. Tehát felfogják a falak, de mégis hallod állandóan, monoton módon, és idegesítő lesz.

Megpróbáltam magam beleképzelni a helyedbe, mert nekem ez abszolút nem lenne oké. Az a kérdés, ki mennyire érzékeny.

2018. máj. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményeket! Az ott dolgozó pasi mondta,h törzsvendégek vannak páran,összejónnek,meccset néznek. Zene,főleg hangos,nincs,inkább iszogatós,beszélgetős hely. A kérdés,h mennyire szolíd az iszogatós társaság :) Persze,boltok lehetnek, itt is van kozmetika is,de szívesebben látnék egy virágost,mint a csehót.
2018. máj. 26. 21:49
 8/13 anonim ***** válasza:
11%
Aztán majd jönnének a méhecskék meg a virágok... :D
2018. máj. 27. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Utolsó,bizonyára. De az kevésbé zavarna mint reggelete "ebbe-abba" lépni. A lakásvásárlás nagy döntés,megfintolandó,ez pedig fontos szempont.
2018. máj. 27. 06:02
 10/13 anonim ***** válasza:
58%
Én személy szerint nem vennék ilyen lakást, akármennyire is jó árban és minőségben is. Jobban szeretem a csendes környéket. De nem vagyunk egyformák, ismerek olyan embert, aki panelban lakik és semmilyen zaj nem zavarja. Szóval, ha téged ez nem zavar, akkor nyugodtan megveheted.
2018. máj. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!