Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ha a kukák a lépcsőházban...

Ha a kukák a lépcsőházban vannak az mennyire zavaró a közeli földszinti lakóknak?

Figyelt kérdés

Családi házban élünk, ezért fogalmam sincs mennyire gyakori - amivel most szembesültem-,hogy a kukák a bejárati ajtón belül vannak tárolva, nagyon közel a földszinti lakások ajtajaihoz.

Télen talán elfogadhatóbb, de nyáron az erjedő gyümölcsök és a meleg miatt ez mennyire zavaró?


2018. máj. 26. 17:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem egy kulon erre a celra kialakitott kulatarolorol beszelsz?
2018. máj. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem. Mindössze 10 lakás van a házban,a tetőteret utólag építették be, így lett ennyi.Nincs külön tároló a kukáknak,a bejárati ajtó mellett vannak,majd pár lépcső,és ott a lakás,jobb és bal oldalt.
2018. máj. 26. 20:19
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Zárt térben télen is büdös lesz az. Valamint hangos ahogy csapkodják a tetejét, meg kihúzzák. Egészségügyi szempontokról ne is beszéljünk. (nemcsak gyümölcsök vannak abban, hanem pelenka is lehet, pl., napokig). Ántsz nem tudom mit szólna.

Személy szerint elkerülném az ilyen helyet.

2018. máj. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm,nagyon hasznos és elgondolkodtató amit írtok!
2018. máj. 26. 21:52
 5/9 anonim ***** válasza:

Miért tárolják bent? SZüleim társasházban laknak, 50 éve kint vannak a kukák.

Ha még nem vettétek meg ott a lakást, akkor ne is vegyétek! Eleve elmebeteg emberek laknak ott, ahol ezt így csinálják.

2018. máj. 27. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A házban kevés lakás van, alul pedig üzlet. Az elé nem tolhatják ki, a bejárati ajtó elé sem, tehát kinn nem tárolható. Buda egyik legforgalmasabb utcája ez, nemigazán láttam kinn kukákat.Biztos sok helyen van ez így, és szerintem csak a közvetlenül érintett alsó lakókat zavarhatja.
2018. máj. 27. 10:45
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Biztos lehetsz benne, hogy az egesz lepcsohazban terjeng a szag.
2018. máj. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Panelban is így van, ezért is olcsók a földszinti lakások. Időnként hányinger, amilyen szag van a földszinten.
2018. okt. 2. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Azt a lakást nem vettük meg,de erre figyelni fogok a keresésnél,köszönöm!
2018. okt. 2. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!