Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ha te egyedülálló szellemi...

Ha te egyedülálló szellemi szabadfoglalkozású lennél, és max.12 millió Ft-od lenne, hol vennél kétszobás lakást?

Figyelt kérdés

A szellemi szabadfoglalkozás azt jelenti, hogy nincs helyhez kötöttség, bárhol tudod végezni a munkádat, csak internet legyen.

Budapest drága, tehát kiesik, és csak a vidéki (nagyobb) városok jöhetnek szóba.

Falu csak akkor lenne jó, ha zömében hasonló emberek (művészek, tervezők, hasonlók) lakják, de Magyarországon ilyen nem nagyon van.



2018. júl. 3. 06:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
50%

Nem lennék, hanem vagyok.

Ha messzire mész Bp.-től, kiesel a körforgásból.

2018. júl. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Összességében böknék egy rajzszöget arra a városra, ahol a családom él és húznék köré egy 50 km-s sugarú kört.

Ráböknék egy élhető városra ennek a környékén és vagy kertvárosban, vagy egy közeli faluban telepednék le.

A falu azért lenne hátrányban, mert számomra kicsit belterjes, utálom hogy mindenkiről mennek a pletykák akár kiveszed a részedet szervesen a falusi életből, akár nem.

Max valami gazdagabba költöznék, amit zömében külföldiek laknak. Pl. Pécs környékén van pár ilyen.

2018. júl. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
78%
Budapest agglomerációjában. (Pl. Pécel, Dunakeszi, Gödöllő. esetleg Vác, ahonnan 25 perc a Nyugati, Martonvásártól ugyanennyi a Déli)
2018. júl. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Kapolcs.
2018. júl. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Azért elég messze kell menni Bp-től, ha 12-ért normális helyen akarsz lakást venni. De még mondjuk Székesfehérvártól is.

Ennyiért inkább kisebb vidéki városkák lakótelepein lehet gondolkodni, vagy valahol a Dunna-kanyarban fekvő nyaralókban, öregebb házakban.

2018. júl. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
62%
12 millióért ne sok jóra számíts jó helyen...
2018. júl. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
50%
Ha én az lennék, akkor valahol a Mecsek vagy a Börzsöny lankás lejtőin vagy a Zemplén napsütötte oldalán keresnék valami kis falut, ami legalább 15 km-re van minden lakott településtől, és ennek a falunak a 3 km-es körzetében keresnék eladó vadászházat, présházat vagy ilyesmit.
2018. júl. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Én onnan közelíteném meg a dolgot, hogy most egyedülálló vagy, de gondolom nem tervezel örökre az maradni. Így semmiképp nem vennék olyan helyen, ahol később nem tudod eladni, mert a leendő párod munkahelyhez, vagy családhoz kötött lehet. Én reálisan gondolkodva inkább bérelnék olyan helyen, ahol olcsó a bérlet és akkor vennék, ha nem vagyok egyedülálló. Vagy venni egy icipici garzont Bp-en egy kis hitellel kiegészítve és akkor eladod, ha párod lesz és nagyobb kell.
2018. júl. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
51%
2018. júl. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%
Valami jóféle sztriptízbár mellett.
2018. júl. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!