Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Milyen Pákozdon lakni?

Milyen Pákozdon lakni?

Figyelt kérdés
Van olyan, aki esetleg Pákozdon a Pipacsos Lakóparkban lakik? Milyen véleménnyel van az épületekről, a környékről? Vagy esetleg van olyan aki Pákozd más részén lakik? Milyen a község hangulata, az emberek, az infrastruktúra? Pestről költöznénk le vidékre, és Pákozd szimpatikus lenne, már többször is jártunk arra. Szívesen fogadok minden infót Pákozdról! Köszönöm a segítséget!:)
2018. júl. 8. 15:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Gyönyörű hely, de rohadt drága. Ebből adódóan feltehetőleg nem a "C"-k által megfizethető. Ezeket úgy mondom neked, hogy nem lakom Pákozdon, csak szeretnék, de nekünk drága.

Viszont sok időt töltünk ott nyaranta és nagyon szimpatikus a hely.

De biztos lesz itt valaki Pákozdról, majd az mond bővebben.

2018. júl. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod! Hát igen, nem a legolcsóbb hely, de annyira van egy különleges varázsa a helynek. Nekem legalábbis. Nagyon tetszik. Tényleg örülnék, ha írna valaki,aki ott lakik.
2018. júl. 8. 17:27
 3/8 anonim ***** válasza:
66%

Kápolnásnyéken lakom. :)

Pákozd itt van 10km.erre tőlem

Igazából egy pásztó hely. Inkább Sukorót ajánlom ott igényesebbek az emberek.

Csak hát az meg 2x drágább ügye..


Annyi a jó,hogy közel van Székesfehérvár hozzá, és a Velencei-tó. De ha tényleg Pákozdra szeretnél költözni gondold át 2x is. Ott készültek az új építésű házak tudom.

2018. júl. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Én Pákozdon lakom és tényleg vannak eléggé érdekes emberek és szerintem annyira nem is gondozott. Annyiból jó, hogy tényleg közel van minden, de akkor már szerintem is inkább Sukoró.
2018. júl. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Most akkor kies vagy kietlen?
2018. szept. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem Sukorón van telkem, gyönyörű hely Pákozddal együtt. Sajnos van olyan része az autópályához közel, ami elég hangos. Ez persze nem mindenkit zavar.

Én nem költöznék be abba a lakóparkba. Ott van egy szép, hatalmas terület. Ebből leválasztottak egy kisebb részt, és ott nyomorúságos telkeket alakítottak ki, egymás seggében a házakkal. Az emberek meg ujjongva beköltöznek. Lehet, hogy ez sem zavar mindenkit, de én szeretem a nagy területet

2019. jan. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Szia nem tudom aktuális e de én lassan 15 éve Pákozdi vagyok minden zeg-zugát ismerem ide jártam iskolába és hidd el nem a pipacsos lakópark a legjobb hely itt. Sokkal szebb a hegyen lakni a bella-tó felé , vagy a honvéd/Dózsa Gy./Alma utca felé. A lakópark zsúfolt az út mellett van igazából a falu nem is mondja annyira “hozzátartozónak. Sokkal olcsóbb házak és telkek vannak szebb helyen! Jobban megéri.
2019. jan. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Sziasztok!

Mi is szemezünk Pákozddal, milyen ott az óvoda, iskola, boltok, közlekedés, infrastruktúra (pl járdák), stb..?

2021. jan. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!