Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Pécsen a kertvárosban van...

Pécsen a kertvárosban van olyan környék, amit érdemes elkerülni?

Figyelt kérdés
Lakás, és albérletkeresők szempontjából érdeklődők, hogy melyik a kertváros azon része, amely nem a legjobb, és közlekedés szempontjából sem előnyös. Esetleg a Nagy Imre út, és a Lathi utcáról valakinek van véleménye?

2018. júl. 15. 07:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nincs.


Már a belvárosba is korán reggel az úttest kellős közepén végzi némelyik ember a dolgát, pedig az a belváros.

2018. júl. 15. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nagy Imre útnál és a lahti utcánál viszonylag sok busz meg és gyakran hétköznap mindenkepp de szerintem hétvégén is, és én úgy tudom hogy nem rossz környék, legalábbis nem rosszabb mint a tobbi
2018. júl. 16. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A teteje a buszvégállomás környéke már nagyon kint van. Inkább 4 emeleteseket nézz. Lahti is nagyon a szélén van már. Amúgy nincs ott semmi extra, Pécsnek máshol vannak a rossz részei.
2018. aug. 3. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!