Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » 18. kerület, Barcika tér...

18. kerület, Barcika tér milyen környék?

Figyelt kérdés
2018. júl. 15. 13:12
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
Unalmas, az egész 18.ker. lepusztulóban. Felhúztat új házakat, amiknek a minőségével komoly problémák vannak, és ennyi. Még a családi házas övezet sem az mint régen.Az önkormnyzatot meg nem érdekli semmi. Toldozzák-foltozzák az utakat, és focipályát tolnak, a semmire. A Malév megszünése óta katasztrófa.
2018. júl. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Akkor ezért aránylag olcsók ott az ingatlanok?

De betörések azért nincsenek? Vagy szerinted tovább romlik a helyzet s lesznek? Mert ha nem akkor hazamenni oda még ideális lenne...

2018. júl. 15. 14:04
 3/7 anonim ***** válasza:
46%
Vannak, fényes nappal is. Főleg a családiházas részeken.
2018. júl. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Eh, na ez már rossz hír...



Értem akkor az olcsó ingatlan árakat.

2018. júl. 15. 14:13
 5/7 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem meg jó környék. Csendes, nyugodt. A mi utcánkba egyszer sem törtek be. Közel a vonat is, 20 perc alatt be lehet jutni a Nyugatiba. Előző kommentelőnek üzenem, hogy el lehet költözni a kerületből, ha nem tetszik!
2018. júl. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is jó véleményeket hallottam a barátnőmtől, aki ott lakik. Ezért én is oda fogok költözni, mihelyt megszabadulok a házamtól.
2018. júl. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Szitibo válasza:
100%
Csendes,nyugodt környék. Közel az óvoda, 6-7 perc séta a legközelebbi általános iskola, a gyermekeknek bekerített játszótér van, a tér mellett egy kis közért, ahova korán szállítják a friss pékárút, ami szerintem fontos. Annyi betörés, ami a tágabb környéken volt, elenyésző Budapest más részeihez viszonyítva.Kocsival is könnyen kijutsz Budapestről a O-on, de ugyanígy bejutsz hamar a belvárosba a gyorsforgalmin keresztül. Vecsési Centrál is ott van 5 percre (Tesco, Müller, ruházati és sport üzletek, bank, gyógyszertár, stb.)De a nyugalom, az megfizethetetlen, ha munka után arra vágysz!
2018. júl. 19. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!