Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Családi ház vásárláson gondolk...

Nbaathos kérdése:

Családi ház vásárláson gondolkozunk. Milyen az élet Üllőn, Monoron, Pilisen, Maglódon vagy Gyömrőn?

Figyelt kérdés
Család alapítást tervezünk, ezért fontos lenne a helyiek véleménye az oktatásról, közlekedésről (mind a ketten Budapesten dolgozunk), egészségügyről, közbiztonságról. Illetve bármilyen egyéb fontos információt, tanácsot szívesen fogadunk. :)

2018. júl. 30. 21:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Autóval járnátok be? A Google térképen van olyan lehetőség, hogy beállítás az indulási időpontot (pl. hétfő reggel 7 óra), és korrekten kiírja, reggelente mennyi menetidővel lehet számolni.

Nekünk már a gyerekek pipa, gondolkodtunk rajta mi is, hogy kiköltözünk, de az agloból bejárás túl sok idő...

2018. júl. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Vecsésen éltem 10 évig, ezek a települések csendesek, fejlettek, békések, meg kell nézni melyik területre mert azért vannak lepukkant utcák mindenhol, főleg Monoron.
2018. júl. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
17%
Monort Pilist nem ismerem, de Üllő, Maglód, Gyömrő kifejezetten puttó települések, sok kisebbségivel, bár nyilván ott is vannak újépítésű részek, lakóparkok az utóbbi évek agglomerációs boomja miatt, azokat a részeket nem ismerem. Kollégám Üllőről jár be, az 5-ösön elég gáz tud lenni a bejutás autóval (sokszor fél-1 órákat is késik emiatt).
2018. aug. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
97%
Mondjuk ha a fogyatékos kollegád a 4esen jönne lehet nem szívna annyit. Maglód és Gyömrő neked putri hely? Mikor jártál te utoljára ezeken a helyeken ember? Marhára el vagy tévedve.
2018. aug. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Mattias ***** válasza:
100%
Gyömrőn nőttem fel. Ahhoz képest hatlamas pozitív változáson ment keresztül az ellátottságot, közlekedést, esztétikát figyelembe véve. Rossz tapasztalatom a közbiztonságot tekintve soha nem volt, ideális volt gyerekként. Az ingázást tömegközlekedéssel már kevésbé szerettem, de amikor autóval jártam, KÖKI-ig nagyon gyors volt az elkerülő út megépülése után. Jelenleg ami nekem hátrány lenne: túl nagy már a népesség, nem "falusias", nagyobb a forgalom, túl soka társasház, egyre apóbbak a telkek + irreálisan magasak lettek az ingatlanárak.A vonatközlekedés gyors, de elég megbízhatatlan.
2018. aug. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Pest megyei DNY agglomerációban lakom, (Érd és környéke) Bp kb. 30-35 km-re. Erre a részre a kocsival bejáró, középrétegnél jobb anyagiakkal rendelkezőknek éri meg és azt is figyelembe kell venni: -a kisvárosi élet elfogadása; a falu-város keveréke;kissé egyhangú,csendes, pletykásabb embereket, a munkahely- és szórakozási lehetőségekért be kell járni tömegközlekedéssel, ami szintén alapszintű és hasonlóan rossz: állandóan késő vonatokkal és olykor már Érd és Diósd határában kora reggeli órákban dugóban araszoló busszal bejutni Kelenföldre...
2020. okt. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!