Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Melyik kerületben érdemes...

Melyik kerületben érdemes Budapesten ingatlant venni, és melyiken a legkevésbé?

Figyelt kérdés
Hol a legrosszabb minőségű a levegő, legdrágább a bérleti díj, stb. Ilyesmikre gondolok.
2018. aug. 7. 09:23
 1/6 anonim ***** válasza:
64%

Te most itt egy választ vársz. De olyan válasz, ami valóban választ ad a kérdésedre, azokat több oldalas tanulmányokban találnád meg, illetve erre szakosodott oldalakon is hosszú cikkekben taglalják.

Tessék neki állni guglizni, ne legyél lusta. :-)

2018. aug. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%

Érdemes:

A Várban, Gellérthegyen, Rózsadombon, Zugligetben

Van ennyi pénzed? (1-1,5millió 1m2)

Nem érdemes:

VIII-IX-X-XX egyes részein.

Kérdés:

Neked melyikre futja?

2018. aug. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%

Soroksár, 23.kerület. Amit az első válaszoló írt azok jó helyek, DE kinek van ennyi pénze + megéri? én nekem annyira nm jött be a Rózsadomb, nem laknék ott persze pénzem sincs rá.


Pest környéki városok? :D most én is ott vásároltam. Kis ingázás egészséges szerintem.

2018. aug. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Aranyközépútra gondoltam, ami azért még megfizethető, de nem katasztrofális az életkörülmény. Nem rózsadomb a célom:D
2018. aug. 7. 17:13
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

#4

Máskor pontosabban fogalmazz, ha kérdezel, mert nem vagyunk gondolatolvasók!

A "legdrágább bérleti díj" nyilván Rózsadomb kategória

2018. aug. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
59%

Ha OTTHONT akarsz venni akkor ne elvakultan a kerültet nézd meg hogy papíron hogy felel meg (ár, szobaszám stb) mert nem fogod szeretni. Persze értelemszerűen nem a síneken kell házat venni ahol sok a vad ember.. érted.



Én elvakultan kerestem BP-n mint te, sok volt ami elfogadható volt, de egyik se volt olyan hogy beléptem és ""otthon"". Egyik nap csak úgy elmentem komoly szándék nélkül Pest környékén megnézni egy házat.. kb azt se tudtam mit tud a ház kb--re jó volt.

Megláttam kívülről és tudtam h HAZA értem újra. Másnap foglaló. Most még építik.



Sok sikert! Otthont keress.

2018. aug. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!