Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Hol találhatok 40-50 ezerért...

Hol találhatok 40-50 ezerért albérletet? (s ü r g ő s lenne)

Figyelt kérdés

Egerben vagy környékén muszáj lesz albit találunk,de egyszerűen lehetetlennek tartom,olyan árak vannak.Ketten költöznénk a férjemmel,se gyerek se háziállat.Igazából nagy igényeink sincsenek,még egy kis "fakuckó" is jó lenne,ha van áram,víz stb vezetve.Sajnos az 50ezer is a maximum amiért bérelni tudnánk. Valakinek van ötlete,hogy hogyan vagy hol találhatnék,érdeklődhetnék még az interneten és az újságon kívül?

Köszönöm!



2018. aug. 7. 17:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%
Ennyiért engedd el, mert nem fogsz találni, vagy valami írtózatosan ocsmány dolgot. Kintebb kell keresni.
2018. aug. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

[link]

[link]


Kb. 2 perc volt.

A többi 200-at te nézd át!

[link]

2018. aug. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Itt van szűkítve:

[link]

2018. aug. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek,de az a kettő amit belinkeltél 2-es,azokat már láttam én is viszont a gond az 50ezer/hó + rezsi illetve a kaució...nincs ennyi pénzünk.A többi meg kb mind vagy egyetemistákat keres vagy munkásokat. Egyébként mi szívesebben is mennénk kintebb csak hát Egerben van biztos munkahelyünk és ha mondjuk Szilvásváradról vagy Bükkszentkeresztről kellene minden nap bejárni,rengeteg pénzt vinne el. Pedig elég lenne még egy 1 szobás lakás is.
2018. aug. 8. 08:28
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Gyakorlatilag akkor ti max 30-ig kerestek albit, hogy rezsivel ne legyen több mint 50ezer.

Ennyiért nagy szerencsével csak szobát fogtok találni, de az sem valószínű.

Csak Eger 20-30 km-es körzetében kellene nézelődni és olyan munkahelyet keresni, amelyik fizeti a beutazást.

Szilvásvárad felejtős, mert kiemelt turisztikai célpont, tehát nem olcsó.

Vagy letolni a torkotokon a békát és valamelyikőtök szüleihez költözni. Én nem látok más megoldást.

2018. aug. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

hát ezaz,hogy így is a Kedvesem anyukájánál lakunk csak szeretnénk már a saját lábunkon megállni,másrészt nem túl jó a légkör sem,sok a veszekedés és gyakran nem érezzük magunkat otthon.Dehát ha ennyire lehetetlen akkor mindegy :(

Bár már egy ilyen gondolat is végigszaladt a fejembe,hogy ha sok példányban fénymásolnánk,és több helyre is kiragasztanánk,hogy albérletet keresnénk ...akkor hátha!? bár nem látok rá sok esélyt...azért köszönöm a válaszokat!

2018. aug. 8. 13:03
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a baj, hogy nincs albérlet, hanem az, hogy nem akarjátok megfizetni. Ezen nem segít a plakátolás, 30 ezerért nem fogtok találni amikor 50 a piaci ár.
2018. aug. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Én nem értem. 40-50 ezerért albérlet rezsivel? 2018-ban? Amikor a rezsi megvan 30 ezer? Én az 50 plusz rezsit is keveslem, nézd meg mennyiért mennek az eladó egri lakások. Nem reális, amit vársz, a hirdetéssel csak az idődet vesztegeted. Ha mindketten felnőttek vagytok, és dolgoztok, akkor miért megfizethetetlen az 50 plusz rezsi? Egy fizetés sem megy el rá, és még mindig ott van nektek egy másik a megélhetésre. Ha meg nem dolgoztok, addig ne nagyon akarjatok elköltözni szerintem.
2018. aug. 9. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

50 ezerért rezsivel együtt teljesen esélytelen. Ki az aki ma, amikor az albérlet árak az egekben vannak, kiadja havi 20-30 ezerért a lakását? Annyiért még foglalkozni sem érdemes vele, nem éri meg vállalni a kockázatot sem.

Ha mindketten dolgoztok és nincs gyerek sem akkor nem értem hogyhogy összesen 40-50 ezret tudtok erre fizetni. Általában már maga a rezsi legjobb esetben 20, de inkább 30 ezret elvisz, azt nem gondolhatjátok komolyan hogy ilyen havi 10-20 ezer+rezsiért lehet kiadó lakást találni, mikor már egy sima garzon is 50-60 plusz rezsinél kezdődik a nagyobb városokban?

2018. aug. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Ennyiért senki nem fog kiadni.
2018. aug. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!