Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Debrecen környékiek! Szerintet...

Debrecen környékiek! Szerintetek melyik Debrecenhez közeli kisvárosba/faluba lehet érdemes költözni?

Figyelt kérdés

Ugyebár borzasztóan magas árak vannak a városban és hamarosan a BMW is megdobhatja. Gondolkoztam a Nagysándor telepen is, mert ott még az ingatlanok olcsóak de nemsok jót lehet/lehetett hallani erről a környékről.

Ti hova költöznétek ha mondjuk családot terveztek?

Köszönöm a választ előre is :)


2018. aug. 8. 11:27
 1/9 anonim válasza:
100%

A nagysándor telep az nem kisváros, de még falunak se nevezném. Az debrecen része, kertváros szerű hely.


Kisváros az olyan mint hajdúnánás, meg hajdúsámson meg hasonlók. Falu az kb olyan mint bánk ami most eszembe jut. Szóval mit is akarsz pontosan?

2018. aug. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha családot tervezel, ne költözz valami mellé, hanem oda. A gyerekek hamar iskolások lesznek, lehet őket hordani különórára, stb, nem mindegy, mennyi idő megy el az életből utazgatással.
2018. aug. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy a Nagysándor telep az Debrecen része, debreceni vagyok énis. De valljuk be, a Nagysándor telep tele van az épp nem a jobbik fajtából származó kisebbséggel. Pár éve még a mozgó gépjármű alól is kilopták a kerekeket és nemhiába olcsók még ott az ingatlanok. De ha azt nézzük viszont közel lesz a BMW gyárhoz, ami miatt itt is felfogják nyomni az árakat. Debrecen-Bánk az nem falu, az csak falunak tűnik de Debrecenhez tartozik, úgy mint Józsa vagy Nagy/Kismacs :D

Én nem tudnék máshol lakni csak Debrecenben de a barátom annyira nyomja ezeket a falukat, hogy gondoltam megkérdezem szerintetek melyek azok a helységek, amelyeken talán érdemes lenne elgondolkoznom. Tehát nincs tele kisebbséggel mint pl Pocsaj. Csak ennyit szeretnék :)

Köszönöm a válaszokat, zöld kezeket dobok :)

2018. aug. 8. 17:44
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
Mi Ebesre költöztünk 3 éve Debrecenből.Imàdjuk nem bàntuk meg.Szerintem a legjobb a környéken.Nincsennek kisebbségiek,van bölcső ovi suli...Könnyű a bejàràs stb..
2018. aug. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Még Mikerpércset említette az egyik ismerősöm :)
2018. aug. 10. 20:10
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mikepércsi sok a kisebbség.
2018. aug. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Végül melyik hely mellett döntöttetek?
2020. okt. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Végül szakítottunk :D kiderült, hogy nem a hűség mintaképe
2020. okt. 28. 13:49
 9/9 anonim ***** válasza:
Sajnálom! De jobb, hogy még költözés előtt kiderült.
2020. okt. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!