Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Miért van az, hogy én vagyok...

Miért van az, hogy én vagyok a házam / kertem 1/1-es tulajdonosa, mégis több helyen úgy jön ki a házszámom, hogy *** utca 32/a vagy 32/b vagy 32/c? Biztos hogy 1/1 és a mellettem lévő házaknak is külön számuk van.

Figyelt kérdés
Google térképen normálisan jelenik meg.
2018. aug. 10. 16:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg a föld hivatalt.

A Google térképre ne alapozzál.

2018. aug. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A házszámnak semmi köze a tulajdoni hányadhoz. Valamikor szètmèrtèk a 32 számú telket. Beszúrni házszámot pedig "a" "b" stb formátumban lehet már. Nem fogják újraszámozni a teljes utcát.

A tulajdoni lapon szerepel a valós házszámod is ha nem tudnád, vagy bemèsz az önkormányzathoz.

2018. aug. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
pedig a lakcímkártyámra nem a/b/c van, hanem *** utca 32 :D drága okostojás utolsó! Jah és a tulajdoni lapon is 1/1.... szolgáltatóknál van ez, például internet vagy villany...
2018. aug. 10. 21:27
 4/6 anonim ***** válasza:
Érdekes, itt nincs A meg B, külön házszám van, pedig biztosan osztott telek egyik fele. Két vízakna van, az egyikben (amelyik most elosztó) jól látszik a közös vezeték lezárása. Ugyanez látszik a csatornánál is. Mi néhány éve vettük, a tulajdoni lapon se jelezték, mi is történt 14 éve.
2018. aug. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Te okostojás, ha egy háznak 3 tulaja van megosztva, nem kap mindenki külön házszámot! A házszám egy helyrajzi számhoz tartozik.(nekem sincsen a házamnak 4 házszáma-hiába 4 részre oszlik!). Ahol nincs utca név ott helyrajzi szám szerepel a házszám gyanánt!

Ha meg ennyire okoskodsz, fáradj be a földhivatalba, aszt megtudod, és akkor fölös itt kérdezned és pontos választ kapsz!

2018. aug. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az Önkormányzathoz kell bemenni, a házszámokkal Ők foglalkoznak. Érdemes utánajárnod mielőtt nagyobb problémád lenne belőle.
2018. aug. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!