Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Csepel, Kossuth Lajos utca...

Csepel, Kossuth Lajos utca 49. -ben nézünk egy eladó lakást, de nem ismerjük a környéket. Tudnátok véleményeket írni?

Figyelt kérdés

2018. aug. 27. 17:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
4%
Katasztrófa.Sivár, lepusztult, élhetetlen. Onnan szerintem csak menekülnek az emberek.
2018. aug. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az 1-es keveri valamivel, mert nem tudom miről beszél.

Szinte centrumnak mondható, megfelelő közlekedéssel, millió üzlettel, iskolákkal a közelben, átlagos körülmények mellett minden van.

Konkrétan a házat nem ismerem, azt neked kell "lekáderezned"

2018. aug. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

2-es: Köszi!

1-es: ez saját tapasztalat? Kiegészítenéd?

2018. aug. 28. 10:08
 4/15 anonim ***** válasza:
86%

Én gyakran sétálok arrafelé, és a majdnem szemben lévő Mignon cukrászdába is gyakran be szoktam térni.

Szerintem semmi különös nem mondható el arról a társasházról, még nem láttam arrafelé balhét, sok szemetet vagy ilyesmit. Az viszont tény, hogy nagyon forgalmas utca, és ha az ablakaid nem az átellenes udvarra néznek, akkor nem igazán lehet nyitva tartani az ablakokat a csúcsforgalom idején, de máskor nincs szerintem gond, főleg, ha fúj a szél, mert amúgy egy huzatos, széljárta hely.

A lakosság itt Csepelen vegyes felvágott. Ez ugye inkább munkásnegyed volt mindig, most is az. Vannak cigányok is, de úgy általában véve nincs gond a közbiztonsággal, nyugodtan lehet este is sétálni. Amúgy igen, mondjuk ki, amióta a Fidesz vezeti az országot, a közbiztonság sokat javult. Csepel Budapesten ilyen szempontból nagyon jól áll, meg lehet nézni a rendőrségi statisztikákat. Pár évet el lehet itt lakni, de hosszú távon én sem itt képzelem el az életemet.

2018. aug. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Jut eszembe, a Google Utcanézettel tegyél ott egy virtuális sétát.

[link]

2018. aug. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha Budapest Belváros felől jössz, ez a kép fogad ott:

[link]

2018. aug. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Azon kívül, hogy a ház egy forgalmas útra néz, kivéve, ha a belső udvarra néző lakásról van szó, egyáltalán nem rossz, a közbiztonság sem. Jó a közlekedése, és minden szükséges dolog (boltok, bankok, orvosi rendelő) közel van. Csepel különben is jobb hely, mint amilyen a híre.
2018. aug. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Na, ma arra sétáltam, és megnéztem jobban.

Elől a földszinten üzletsor van: Minden olcsó bolt, adománybolt, nyomtatópatronbolt, és két bankfiók (ez már jó jel - a ház ebből komoly bevételek kap, ha övé a földszint!).

Nem néztem, hogy hány bejárat (lépcsőház van), talán 4 vagy 6, de a lényeg, hogy maga a lépcsőház hátul van.

OK, akkor, megnéztem hátulról is.

Lényegében két feljáró van hátul, ha jól láttam, az épületen kívülre épített lépcsőház, amelyek hosszában végigfutó külső függőfolyosókra csatlakoznak. Tehát, minden szinten van egy hosszú külső folyosó, és onnan lehet belépni a lakásokba, amelyek szép sorban vannak akkor, gondolom a bejárati ajtó mellett a konyha nyílik a hátsó parkosított részre, és elől, az utca felől van az erkély mögött a nappali, és még egy szoba. Szerintem két-, esetleg háromszobás lakások lehetnek ott.

2018. aug. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként ezzel a 49-es házszámmal szemben, abban a nagy szocreál épületben (annak is a földszintjén üzletsor van) van egy 96 m²-es lakás 5 szobával 21,9 millióért. Te jó ég! :-)

[link]

2018. aug. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ja, bocs, ez szuterén. De amúgy szépen felújították.
2018. aug. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!