Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Úrkúton (ajkai járás) milyen...

Katalin_borsod kérdése:

Úrkúton (ajkai járás) milyen az etnikai helyzet?

Figyelt kérdés
Láttunk pár eladó ingatlant, de kissé aggaszt Ajka és Devecser közelsége.

2018. szept. 21. 11:57
 1/6 anonim ***** válasza:
"A 2011-es népszámlálás során a lakosok 86,2%-a magyarnak, 21,7% németnek mondta magát (13,7% nem nyilatkozott; a kettős identitások miatt a végösszeg nagyobb lehet 100%-nál). A vallási megoszlás a következő volt: római katolikus 65,6%, református 4,9%, evangélikus 0,8%, felekezeten kívüli 6,6% (21,7% nem nyilatkozott).[3]" - Forrás: wikipédia.hu
2018. szept. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

#1: Köszönöm, tudom ez a hivatalos összetétel ami egyéni bevallás alapján készült.


Azt már kissé félve kérdezem meg, hogy mi van ha valaki cigány, de nem vallja annak magát ? :)


Mondjuk ezeken a sváb településeken nem jellemző, tudom.

2018. szept. 21. 13:52
 3/6 anonim ***** válasza:
Ajka közelsége miért aggaszt? Teljesen élhető, biztonságos város, sok munkalehetőséggel, kevés c.-vel. Úrkút csendes, etnikum gyakolatilag nulla
2018. szept. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#3:


Nincs személyes tapasztalatom Ajkáról, csak beszéltem pár emberrel akik ott élnek/éltek és azt mondják ott már érezhető Devecser közelsége. De lehet az is, hogy túloztak. Mindenesetre nagyjából megnyugtató amit írtál.

2018. szept. 22. 07:05
 5/6 anonim ***** válasza:
Devecserbol tenyleg sokan szivarognak be Ajkara, sokan dolgoznak a gyarakban, meg azert csak nagyobb varos, van egy kis elet. Ilyen szempontbol lehet, hogy tobbel talalkozhatsz ott, de nem veszes. Urkutra viszont meg veletlenul sem teszik be a labukat tudtommal, nemet nemzetisegu telepules ami ilyen szempontbol jot jelent, azok nem szivesen latjak a cigokat
2018. szept. 24. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Mint devecseri mondom, hogy úrkúton nem igazán fordul elő "etnikum". De sok ott a német. Sok a szlávos vezetéknevű emberke is. Úrkúton furán viselkednek az emberek, ezt mindenképp vedd figyelembe, hacsak oda nem költöztél már. Devecserben rengeteg a cigány,itt érezni is. Ajka viszont nyugodt település.

Igen,előfordulhat, hogy nem vallja magát annak. Tulajdonképpen én sem vallom magam annak.

Sőt, csakhogy növekedjek az ítélkezőfaktor,még honvéd is vagyok. Viszont hogy még deportálj is,ráadásul altiszt.

Néha-néha elgondolkodom, hogy minek esküdtem fel az ország lakosainak védelmére. Minek és ki ellen? Hiszen megölitek ti egymást az országon belül is. Nem tennéd meg, hogy BAZ megyében maradsz?:)

2019. máj. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!