Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Győr Szabadhegy milyen környék...

Győr Szabadhegy milyen környék? Megéri ott lakást vásárolni?

Figyelt kérdés
2018. okt. 18. 11:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Alapesetben jó környék. Sok a családi ház, ill. új építésű lakóparkok is vannak.

Ámde a belső szélén van egy panellakótelep, a József Attila lakótelep. Az viszont rossz hely. És sokan, akik ott akarnak lakást eladni, úgy hirdetik meg, hogy Győr-Szabadhegyen lakás eladó - holott a József A. lakótelepen van. Erre az egyre kell vigyázni, hogy ezeket kiszűrd,, egyébként Győr-Szabadhegy - ha meg tudod fizetni - jó környék.

2018. okt. 19. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%
Igen, de nálam Révfalu lett a befutó mert Szabadhegyről gyalog messze van a belváros, vannak szép csendes utcák, új lakások. Mindenképpen többször járkálj a környéken mielőtt döntesz. Most láttam egy modern új társasházat Szabadhegyen egy lámpás útkereszteződésben a gangon gyerek biciklikkel, gondoltam ők nem voltak körültekintőek pedig olcsó az biztos nem volt.
2018. okt. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Konkrétan a Móra tér környéke érdekelne. Azt már láttam,hogy van ott óvoda, iskola, háziorvos, gyerekorvos, védőnő, játszótér...
2018. okt. 19. 15:26
 4/9 anonim válasza:
53%
Szerintem jó az környék,bátran vegyetek ha találtok valami jót,ott új társasházak épültek,a park meg szép.A szabadhegyi sulikat is dicsérik,az ovi sem rossz,oda jártak fiaim.A plaza is egy kis sétával könnyen elérhető.
2018. okt. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 nagybotos válasza:
0%

Te úgy kérdezted: "megéri-e".

Ha arra gondolsz, hogy jó áron tudod-emajdan eladni, akkor: nagyon nehéz egyáltalán az eladás. Ha egy "multi" másik országrészbe költözik, mert pl. ott olcsóbb a munka-erő, akkor....

Ezért tolódott el az ingatlan -piac a bérlés irányába.

Nagybotos

2018. okt. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Győrben egyáltalán nem nehéz eladni egy lakást. Nagyon erős keresleti piac van.
2018. okt. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem eladni szeretnénk,megvenni. Csak ugye nem olcsó környék,ezért kérdeztem úgy,hogy megéri-e. Hallottam már olyan megnevezést róla,hogy "gazdagnegyed". De pl ha csak az utakat nézem,a mi kis falunkban is jobb a helyzet...
2018. okt. 24. 11:42
 8/9 anonim ***** válasza:
77%

Kedves Kérdező!

Akinek ma Győrben családi házra telik, az gazdag ember. Akinek ma Győrben új építésű házban nagyobb lakásra telik, az úgyszintén gazdag ember.

És itt nem a hozzácsatolt, de különálló Ménfőcsanakról, Gyirmótról, Győrszentivánról, Pinnyédről beszélünk, hanem egy olyan városrészről, amelynek a közepétől kb. 15 perc séta a Győr Pláza és a kórház.


Figyu, én születésem óta Győrben élek, úgy ismerem, mint a tenyeremet. Ha leírod, mik a preferenciáid, mit akarsz elkerülni, milyen környezetben szeretnél élni és milyenben nem, akkor tudok tippeket adni. Vagy ha megmondod, hová járnátok dolgozni, tömegközlekedéssel, autóval vagy más módon mennétek, akkor tudok tippet adni.

Pl. Révfalu és Nádorváros marha divatos, de szerintem túlárazott és már zsúfolt is.

Én Gyárvárosban lakom családi házban, és ha milliárdos lennék, akkor sem költöznék (Győrön belül) más városrészbe. De ez én vagyok, nem mindenki akar úgy élni, mint én.

Ár-érték arányban családi házat leginkább Gyárvárosban és Kisbácsán érdemes venni. De ha nagy házat akarsz, akkor ez sem igaz.

Lakás annyiféle van, hogy nehéz róluk véleményt mondani. Sokszor egyik lépcsőházban rosszabb lakni, mint a mellette levőben, mert más a lakóközösség. Ezt meg nem tudod kiszámítani.

2018. okt. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
2 év elteltével... Megérte! :)
2020. okt. 29. 23:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!